Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilość mana potionów do kupienia.
#1
Witam.
Ledwo co kupiłem BBota i sciągnąłem ten skrypt: http://forums.bmega.net/showthread.php?t...ated+Human

Pare pytań:
1. Gdzie ustawić ilość mana potionów do kupowania ? Ponieważ tam jest ustawione 300, a to za dużo + zajmuje dużo capa.

2. Z tego co zauważyłem, nawet jak ma 1 cap, to nie wraca do DP. Czy to jest spowodowane tym że tam jest jakiś błąd, czy może po prostu idzie do DP dopiero po jakiejść "ścieżce" ?
#2
Wie ktoś jak ? Bo chodzenie co chwile do DP mnie denerwuje -.-
#3
Proszę o pomoc...
#4
F5 PLOX
#5
1. Znajdz w Cavebocie macro z refillerem i zmien te 300 na ile chcesz.
2. Prawdopodobnie scrypt jest bez depositera albo autor coś spieprzył. Wez w cavebocie (kliknij na wpt prawą częścią myszki) >> add >> label >> Cap=>50 , zaznacz Learn i od expowiska gdzie expisz idz jakbyś chciał aby sie depozytowal , jak dojdziesz do depo przycisnij tak jak wtedy tylko ze add >> depositer. To wszystko.

Sory że nie moge sam tego zrobic ale brak pacca.
#6
Chyba znalazłem te macro z tym, ale nie moge nic z tym zrobić.
Moge jedynie usunąć tę liczbę, ale nie mogę wpisać innej :<

Mam tak:
Macro (32819 31249 7:5000 {Withdraw MP} VarSetEx(Total, 300) VarSet(Potnow) Misc.ItemCountEx(268) VarSub(Total, !Potnow!) VarMult(Total, 50) HUD.Display(!Total!) NPC.Say(hi) Macro.Wait(2000) NPC.Say(withdraw) Macro.Wait(2000) NPC.Say(!Total!) Macro.Wait(2000) NPC.Say(yes)))

Chce zmienić na:
Macro (32819 31249 7:5000 {Withdraw MP} VarSetEx(Total, 100) VarSet(Potnow) Misc.ItemCountEx(268) VarSub(Total, !Potnow!) VarMult(Total, 50) HUD.Display(!Total!) NPC.Say(hi) Macro.Wait(2000) NPC.Say(withdraw) Macro.Wait(2000) NPC.Say(!Total!) Macro.Wait(2000) NPC.Say(yes)))



Ale nie moge.
Mam założyc nowe makro ? Ale jak zakładam nowe, to nie mogę przenieśc w miejsce starego i jest na końcu, może być na końcu czy nie ? Ja tego teraz nie robiłem, bo nie chce nic spierdzielić, a na moje nie może być na końcu.
#7
Nie wiem czy to cos da ale zobacz czy sie poprawilo.


Attached Files
.bdat   MUTATEDFULL - BY DOM.bdat (Size: 13.89 KB / Downloads: 2)
#8
Twój coś nie działał u mnie, nie mogłem kliknąć Active. Ale doszedłem jak już to zrobic i sam sobie poradziłem.
Tak czy inaczej dzięki Wink
#9
A jednak mi teraz w ogole potów nie kupuje, bo nie wypłaca kasy :<


Attached Files
.bdat   MUTATEDFULL - BY DOM 4.bdat (Size: 13.9 KB / Downloads: 1)
#10
Wie ktoś jak to ogarnąć ? 200potów.
Jak sam spróbowałem to niby jest 200potów, ale nie wypłaca kasy.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)