Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z WP- wiesza sie chodzi ciagle po tych samych wp 123.. 123 a gdzie reszta,...
#1
bot się zawiesza, nagle chodzi ciągle po tych samych wp w kolo.. dopiero jak go popchnę wbiega na właściwy tor, czytałem już kilka postów ściągałem betę.. i nadal nic.. ściągałem kilka WP i wszystkie się tracą po pewnym czasie.
#2
A skad bierzesz te wpt? Moze z jakiegos zlego zrodla? Najlepiej samemu je robic, bo masz wtedy 100% pewnosci ze skrypty sa poprawne bez zawieszki ; p ewentualnie mozna zlecic zrobienie komus obeznanemu wpt.
#3
chodzily dobrze te WP do czasu po 4 h zaczal sie gubic... sam z siebie a WP biore z ogolnej bazy WP a expie na Dark Apprentice na yalahar
#4
to nie wiem w czym problem, skoro przez 4h dobrze chodzily ;p moze wina komputera?
#5
nie komputer jest bardzo dobry Big Grin dałem za niego 4,5 tys :p za sama skrzynkę Tongue wiec nei jest to wina kompa, jak juz mówiłeś zrobiłem własne wp.. nie dosc ze chodzi jakoś wygodniej szybciej expi + nie ma juz z tym problemu ; D dziekuje :*
#6
Widzisz Big Grin nie ma sprawy, jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to mozesz na pw smialo walic : )


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)