Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbot Wykrywalny
#1
Witam mam pytanie czy bbot jest wykrywalny?
nie używam żadnych dodatkowych rzeczy tylko heal cavebot lot i killer.
proszę o odpowiedz.
z góry dzięki.
#2
Chlopie bot jest wykrywalny , co z tego ze tylko to korzystasz? zauwaz jak zbiera loota , tibia powinna pokazywac przy zbieraniu loota krzyzyk , u ibota to dziala tu nie :/ o refillerze nie wspomne i depositerze.
#3
(07-01-2012, 07:16 PM)Byje Wrote: Chlopie bot jest wykrywalny , co z tego ze tylko to korzystasz? zauwaz jak zbiera loota , tibia powinna pokazywac przy zbieraniu loota krzyzyk , u ibota to dziala tu nie :/ o refillerze nie wspomne i depositerze.

Jak ktos nie potrafi korzystac i puszcza na bota wychodzac z domu na 10h, to kazdy bot bedie wykrywalny : ) trzeba z glowa korzystac, a nie pusic i miec to gdzis, bo niby 100% afk.

Skoro Ci sie bot nie podoba - po co siedzisz na jego forum?
#4
@up
na Neobocie mogłem afkować nawet parę dni ;<
no trudno trzeba zmienić bota, na szczęście neobot wraca na rynek nie długo Wink

Reputy dodane, dzięki za odp.
#5
She

Tylko chce tych poinformowac ktorzy chca uniknac bana na 100+ charach. Kolega boci max 4 godz. bo przychodzi z pracy o 20 boci do 24:00 i idzie spac. Wybocil przez ten czas jakis tam 150 lvl , a tu bach loguje sie delejt. Życze wiec abyś lepiej sie obudzil i pomyslal o graniu w tibie recznie lub zakup sobie ibota.

Shadercaster

jaki neobot wraca na rynek ? ;> w czego mi wiadomo to twory neobota zrobili ibota.
#6
Po 1. nie zycze sobie zebys mowil do mnie w formie meskiej... jestem kobieta, nie widac mojego nicku?
Na moim mainie gram recznie, boce tylko na cashmakerach +nie wydaje ani zlotowki na tego bota : ) jak ktos nie protrafi uzywac, ie ma swoich wpt, boci codziennie w tym samym miejscu lub gdzie jest duzo ludu - jest wieksze prawdopodobienstwo, ze dostanie bana.
#7
(07-01-2012, 07:41 PM)She Wrote:
(07-01-2012, 07:16 PM)Byje Wrote: Chlopie bot jest wykrywalny , co z tego ze tylko to korzystasz? zauwaz jak zbiera loota , tibia powinna pokazywac przy zbieraniu loota krzyzyk , u ibota to dziala tu nie :/ o refillerze nie wspomne i depositerze.

Jak ktos nie potrafi korzystac i puszcza na bota wychodzac z domu na 10h, to kazdy bot bedie wykrywalny : ) trzeba z glowa korzystac, a nie pusic i miec to gdzis, bo niby 100% afk.

Skoro Ci sie bot nie podoba - po co siedzisz na jego forum?
Akurat jak puszczam bota po 16h dziennie na 4 charach od 2 lat i jakos bana nie dostalem, wiec co za roznica czy puszczasz "10h wychodzac z domu"? jak puscisz na 10h bedac w domu to w Cipsofcie pomysla " o, bot! ale nie, on nie wyszedl z domu, damy mu spokoj i tak juz nie ma zycia"?
If i Helped You Click ^
#8
Ni,e po prostu jak jestes w domu to jestes w stanie zareagowac na pisanie innych/atatkowanie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)