Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z botem...
#1
Wink 
Siema.
Po kolejnym " wspaniałym " update mam takie coś, że np Noob char stawiony na cycach śmiga normalnie, zaś jak chce puścić maina na dragach to bot jakby nie czyta configu ... Proszę o pomoc.
#2
mam podobnie tylko że main śmiga normalnie za to nooby nie... gdy włączę bota zabije 2-3 potworki i jakby bot już nie jest połączony z tibia..
#3
Mam ten sam problem. Skillując na BBocie moja postać atakuje slimy tylko przez jakąś minutę, później bota "nie ma". Gdy go wyłączę i włączę jeszcze raz to pojawia mi się komunikat o tym, żeby nie odpalać dwóch botów jednocześnie, podczas, gdy nawet tego drugiego nie ma w procesach.

EDIT: Mam rozwiązanie problemu: jeżeli jest zaznaczona opcja "Open backpacks" należy otworzyć bota od nowa, nic nie wczytywać i po prostu nie zaznaczać tej opcji.
#4
(07-19-2012, 08:29 PM)Smryk Wrote: Mam ten sam problem. Skillując na BBocie moja postać atakuje slimy tylko przez jakąś minutę, później bota "nie ma". Gdy go wyłączę i włączę jeszcze raz to pojawia mi się komunikat o tym, żeby nie odpalać dwóch botów jednocześnie, podczas, gdy nawet tego drugiego nie ma w procesach.

EDIT: Mam rozwiązanie problemu: jeżeli jest zaznaczona opcja "Open backpacks" należy otworzyć bota od nowa, nic nie wczytywać i po prostu nie zaznaczać tej opcji.

Rozwiazanie dziala.
Dzieki bardzo ;*
#5
dziekuje Ci meczylem sie z tym 2 dni!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)