Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gold i loot
#1
Mam 2 pytanka.
1.Jak ustawić bota, aby wkładał gold do wszystkich plecaków? Aktualnie mam tak, że jak się skończy miejsce w jednym to bot przestaje zbierać gp.
2. Jak ustawić bota, aby po skończonym huncie loota zostawiał w depo. Aktualnie mam tak że pieniądze wpłaca do banku, otwiera depo, resetuje plecaki, ale loot'a nie zostawia.
Z góry dzięki.
#2
1. Należy umieścić wewnątrz plecaka zmieścisz gp, innych plecaków tego samego koloru.

2. Dodałeś Depositer? Jeśli tak, należy sprawdzić, gdzie należy wybrać loot jako "Cavebot Dropable" tak, że złoży loot.
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#3
Dzięki.
Powiedz mi jeszcze czy w tym update została usunięta opcja w cave bocie "map click" ? Bo nigdzie nie moge jej znaleźć.
#4
Opcja ta została rzeczywiście usunięta...
Jeśli pomogłem możesz kliknąć tutaj "Give Reputation" xD
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#5
Ja kliknę jak powiesz mi jak utrzymywać pallkiem dystans od monstera ;D
#6
Jadąc z "Killer" (i poniżej "priority") jest to odległość chcesz, żeby dostać potwora.

Tutaj możesz zobaczyć, jak robić różne inne rzeczy zbyt:
http://wiki.bmega.net/doku.php

Jeśli nie możesz odnaleźć po prostu zapytać Big Grin
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#7
No wiem jest to odległość w któej monster zostanie zaatakowany ale ja chce żeby postać zaatakowała go i uciekła przed nim trzmając dystans np 3 kratek.
#8
Cóż, po prostu umieścić "3" dla niego atak na tym dystansie.
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#9
mam tak i to nic nie daje Wink Z tego co widziałem na jakichs screenach kiedyś była opcja keep distance i się wpisiwało teraz jej nie widzę ;/
#10
Och, to znaczy stara się atakować potwory, które są poza zasięgiem? Jeśli tak należy udać się w "Killer" na górze jest "Max Distance" można zmniejszyć to tylko, że nie będzie próbował zaatakować potwora, który jesteś w większej odległości niż to.
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#11
To nic nie daję może trzeba jakies macro napisać do tego ?
#12
Cóż, tak to można pisać, ale ta komenda nie działa? Mam na myśli zmniejszenie "odległość Max".
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#13
max distance zmniejszyłem do 2 a tamto pod prority dałem na 3 i nie działało. Ej jak radzisz sobie z tym że jak włącze funkcje open backpack to bot staje ? Bo nie mogę przez to afk bo potem nie zbiera golda.
#14
Co rozumiem tej pory jest to, że próbują coś zmienić w obrazie opcji dołączony.
http://desmond.imageshack.us/Himg28/scal...es=landing

Jeśli nie, że można opublikować "print screen" tej części dla mnie, aby zobaczyć na czym polega problem?
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#15
Może po prostu powiedz mi gdzie co wpisać ? Bo nie rozumiem.
#16
Dołącz obraz na tym forum nie wiem jak.
Ale można założyć konto na imageshack.us i umieścić obraz tam.
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#17
Nie wiem o co chodzi Ci teraz ?
[Image: 44a8b58f3a0654e1med.jpg]
#18
Radzę zostawić Max Distance w 4.

Sposób, w jaki pozostawił, to tylko atak potwora, który jest mniej niż 2 sqm kw., ale stara się dotrzeć do 3 sqm kw., z powodu "odległość" pozwolisz mu zostać.

Więc tak, Max Distance = 4; Distance = 3
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#19
Nie działa ;/
#20
Co się stało? Próbuje dostać się do 3 m kw. i wtedy twoja postać nie atakuje potwora więcej?

Jeśli tak niech Max Distance = 5
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)