Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bieganie za potworkiem
#1
Siema mam pytanie jak mam w cavebocie ustawić żeby ustawiał follow za potworem ,bo na przykład biegam sobie na respie na ktorym potworki uciekaja na red hp dobije potworka do red on ucieka a postać stoi jak idiota na środku respa ;/
#2
Nie ustawia sie tego w Cavebocie ale w Killerze.

Cavebot -> Killer -> Odznacz Self-Defense Attack
Zaznacz Attack All
Max Distance 9 sqms


Dodajac stworki do listy Killera w Distance wpisujesz 1 (domyslne), jesli uzywasz jakiegos starego skrypta to musisz liste wyczyscic i utworzyc na nowo.
#3
ok działa dzięki bardzo
#4
ten sam problem tylko mam ustawione jak jest powyżej napisane i targetuje moba i stoi w miejscu ;/
#5
Self defence mozebyc zaznaczone nic to nie zmienia
#6
już zrobiłem wystarczy wejść w options -> general -> i odznaczamy auto chase off Big Grin
#7
Dokładnie tak, ponieważ bot symuluje trochę jakby klawiaturę wiec za jej pomocą chciałby podejść do potworka przez funkcje w bocie dlatego auto chase off jest tu najlepszym rozwiązaniem, trzeba aby pamiętać żeby zaznaczyć w kliencie później żeby chase był włączony Smile
pzdr
#8
Witam. Mam ten sam problem. Ale nie mogę znaleźć tej opcji " options -> general -> i odznaczamy auto chase off ". Gdzie to ma być w bocie? Bo w Bbot nie ma takiej opcji. Prosze o pomoc.
#9
to nie jest w bocie tylko w kliencie Tibi.
#10
W kliencie tibi klikasz Options >> General >> jest funkcja "Auto chase off"
musi być odznaczona.
Pzdr
#11
(08-01-2012, 01:01 PM)Solos Wrote: W kliencie tibi klikasz Options >> General >> jest funkcja "Auto chase off"
musi być odznaczona.
Pzdr
Dziękuję działa ! Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)