Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porada
#1
Widząc co dzieje się na forum stwierdzam, że bbot posiadam trochę bugów. I oto moje pytanie, czy opłaca się na dzień dzisiejszy kupić bocika z zamiarem robienia wpt na full afk?
#2
(08-12-2012, 10:12 PM)yeti1500 Wrote: Widząc co dzieje się na forum stwierdzam, że bbot posiadam trochę bugów. I oto moje pytanie, czy opłaca się na dzień dzisiejszy kupić bocika z zamiarem robienia wpt na full afk?

Dla knighta praktycznie git, jesli chodzi o ms/rp tez jest w miare,
ogolnie cena/jakosc, do polecenia,
dodam jeszcze, że bocik caly czas sie rozwija
#3
Osobiście używam tego bota od 2 tygodni knightem. Polecam
#4
ten bot jest dla knightow i bedzie jeszcze dlugi czas tylko dla nich. Jezeli masz sorka lub druida to nawet nie mysl o zakupie tego bota, bo wrzucisz pieniadze w bloto tak jak zrobila wieksza czesc moich kolegow i Ja Wink. Co do palka nie mam pojecia, bo nigdy nie botowalem ale patrzac na to, ze tez utrzymuje dystans przed potworkami i tak samo refile robi w tym jeszcze musi spiry itp odkupic to na pewno nie zaciekawie to wyglada
#5
Ja mam EK i bot lata naprawde niezle.
Czasem cos mu nie pyknie ale mam problem z kilkoma rzeczami
Zapraszam do lektury http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5347
#6
Niestety już kupiłem i żałuje. Bot otwiera ciało 5 sekund, są problemy z targetingiem, bot się zacina...
Reszty mi się nie chce wymieniać.
#7
(08-12-2012, 10:50 PM)garst123 Wrote:
(08-12-2012, 10:12 PM)yeti1500 Wrote: Widząc co dzieje się na forum stwierdzam, że bbot posiadam trochę bugów. I oto moje pytanie, czy opłaca się na dzień dzisiejszy kupić bocika z zamiarem robienia wpt na full afk?

Dla knighta praktycznie git, jesli chodzi o ms/rp tez jest w miare,
ogolnie cena/jakosc, do polecenia,
dodam jeszcze, że bocik caly czas sie rozwija

Rozwija sie w chuj xd
If i helped you click on rep+

Check my thread with scripts:
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5547


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)