Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50+Pall CYCLOPS SOUTH ThAIS!!!!!!!
#1
SIemka dzis dodaje skrypt na cyclopy w thais na poludnie , znajduje sie tu depositer,banker,kupowanie potow(50 mana potow),bot kupuje 30 zwyklych spearow
Level:40+
Co potrzebujesz?Tongueotrzebujesz Kasy na początek(jakies 5-10k w banku)
skille:70/50 starczą
EqTongueall armor,crown helmet,plate legi,dragon shield starczą
BOT UCIEKA PRZED CYCLOPAMI WIEC NIE MUSISZ SIE MARTWIC ZE NIE ZADĄZYSZ Z EXURA Big Grin
Exp/h:20-40k/h


PAMIETAJ O ZMIANIE HEALINGA I O DANIE MI REPUTA JEZELI POMOGLEM
Enjoy~


Attached Files
.bbot   cyclops xdfor pally.bbot (Size: 10.56 KB / Downloads: 179)
#2
this fucking sucks, it goes refilling and banking every 5 min
#3
i fixed the script, only 1 part missing gonna fix it tomorrow and test 4 a while
#4
all fixed now, gonna test and upload tomorrow
#5
Dzięki Oskar że wysłuchałeś mojej prośby i zrobiłeś ten skrypt po paladyny po save servera puszcze bota i oczywiście jak wszystko bedzie w porządku daje reputa Smile
#6
jak chcesz jakies jeszcze skrypty to pisz zrobie ci i jak bedzie cos zle to fixne go
#7
Oskar mógłbyś zrobić skrypt dla paladyna na Mount Sternum z refilem spearów u npc lub royal spearów z depo oraz mana potionów, bankiem i depositem? Dziekuje z góry Jesteś Wielki Big Grin Oczywiscie reputa już dałem Smile
#8
Jak Z tym skryptem? dziala juz? / And? Its working now? 100%?
#9
Witam ! Mam problem i prosze o pomoc dlaczego jak expie na cyclopach i ktos wali w mojego cyca ale ja i tak dostalem loota, to juz moj char nie podbiegnie i nie otworzy deda, jak sam zabije to podchodzi i normalnie bierze? ~~!!!~
#10
Niby poprawiony a co chwile lata mi do depo...co Rundke jak tylko dochodzi do FullChecka to idzie do depo mimio że ma 25+ spearów i full poty takie jak z city powrócil. Cap 700+ wolnego....


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)