Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyclopolis -1 -2 for Pally 101% afk
#21
warr błagam masz gg lub coś potrzebuje cos na 35 pallka a ten skrypt mi sie podoba tylko bot mi wariuje np podchodzi do npc i nie kupuje spirek tylko przy nim stoi... weź pomóż pliss ;D

oops sorki moja pomylka skrypt genialny przez chwilke wariowal bo w zlym miejscu postawilem na statku az ;d
#22
jakie tutaj sa variables/macros, bo widze ze sa zablokowane sqmy, co nie mam pojecia jak zrobic i jakies variable jest zaktywowane ale nie ma jak sprawdzic jakie, tez widze ze nie chodzi za cyclops ale to chyba tylko wystarczy na 0 zmienic w killerze dystant tak? i zauwazylem ze nie ma mana healera Tongue
#23
Witam jestem nowym posiadaczem bbota ściągnąłem skrypt i parę pytań:
zmienilem wartość royal spearow na 23 bot często chodzi do miasta jak ma np 10 czy mniej da się zmienić by chodził jak byłoby np 2-3?
keep distance na potowrki mocniejsze guard czy coś jak ustawić,prosze o pomoc Smile
#24
1. Poszukaj linijki fullcheck label znajdz coś takiego jak id spearów (jak dobrze pamietam to będzie 7378)
będzie to wyglądać jakoś tak Cap<=X;7378<= X

to jest licza kiedy ma isc do depo. wystarczy zmienic.

2. Podczas dodawania potworów ustaw jaki ma trzymać dystans i dodaj do listy (usun jeśli już był dodany).

pozdrawiam/
#25
FullCheckLabel (33248 31697 8:Full depo Else exp Code 268<=20;7378<=10)


10 zmienic np na 3?
#26
Tak,ale zawsze polecam dać np na 5-6 ponieważ często przy mniejszej ilości nie zrobi kółka,a bbot idzie do depo dopiero przy fullchecku.
#27
Ok dzięki mam jeszcze prośbe, jak bot zaznacza potworka z dystansu to nei podchodzi do niego czy cos tylko stoi w miejscu i czeka az przyjdzie, da sie to zmienic bo do niego podchodzil? i na nie ktore potworki keep distance? Prosilbym dokladny opis poniewaz uzywam tego bota nie spelna 2 dzien i nie ogarniam co gdzie jak i wgl Wink

Druga prosba jest nie wiem jak to nazwa skrypt by uzywal exori con gdy mana wiecej niz 400.
#28
wystarczy,ze od nowa dodasz potwory i wybierasz po prawej stronie (pod lista) dystans jaki ma trzymać. Jeśli ustawisz np 3 to podejdzie (jeli bedzie dalej) i zacznie uciekac jesli bedzie blisko. Ale mysle,ze tam war to ustawił.


Macro na attakowanie:
2000 {exori con} Creatures.Beside()>=1 Self.Mana()>=400 Self.Say(exori con) Exit()
powinno działać takie cudo.
#29
Hmm a moze mi ktos powiedziec dlaczego jak jestem obkupiony, bot dalej mi wyciaga kase na poty?
#30
Jak masz 200 potek, i ma wyciągać do 200, to podejdzie, powie withdraw ale nie wyciągnie kasy.
#31
Ile potow i jakich na start z dp?
#32
Dec 16 2012, 13:49:31 CET Died at Level 62 by a cyclops. Sad
#33
Gz xplode!
#34
Przy ilu spearach/mp wraca do dp?
#35
Wystarczy ze znajdziesz FullCheckLabel i tam mozesz sobie ustawic przy ilu spearach/mp wraca do dp Smile
Pomogłem ? Daj reputa + Smile
#36
Pomocy ! Potrzebuje czegos lajtowego na 30 rp 70 skile tak zeby z 8 h jak jestem w robocie mi pykał Smile licze na pomoc WArr... Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)