Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z macro na stealth ring
#1
Hej ^^ Śmigam na cyclopis i mam mały problem ze stealth ringiem.

Używam dwóch macro :

1000
{Equip Ring}
COUNT:=1
ID_RING:=3049
ID_USEDRING:=3086
Creatures.ByName(Cyclops Smith)>=!COUNT! [desequi]
Self.Inventory.Ring()<>!ID_USEDRING!
Self.Equip.Ring(!ID_RING!)
Exit()
{desequi}
Self.Inventory.Ring()==!ID_USEDRING!
Self.UnEquip.Ring(0)

oraz

Creatures.OnScreen()>=2
Self.Equip.Ring(3049)

Problem polega na tym, że gdy jest więcej niż 2 potworki bot zakłada i ściąga pierścień z dużą prędkością. Nie przeszkadza mi to specjalnie, bo potworki i tak nie zdążą dobiec/uderzyć w momencie ściagniętego pierścienia, jednak obawiam się, że bot zostanie wykryty przez tą powtarzającą się akcję z pierścieniem.

Proszę o pomoc w połączeniu tych dwóch macro w taki sposób, by bot miał założony pierścień niewidzialności wtedy gdy jest więcej niż 2 potworki na ekranie oraz gdy pojawia się cyclops smith.

Repucik czeka Smile
#2
Bo te dwa macra się wzajemnie gryzą, użyj jednego.

Code:
zakładanie:
Creatures.OnScreen()>=2
Self.Equip.Ring(3049)

zdejmowanie:
Creatures.OnScreen()<1
Self.UnEquip.Ring(0)
#3
W jaki sposób mam użyć jednego? Próbowałem je połączyć, ale nic z tego nie wyszło. Dziękuje za skrypty, które podałeś, jednakże w macro musi być też uwzględniony cyclops smith.
#4
Chodzi mi o to żeby nie używać 2 na raz bo jeden się gryzie z drugim, albo jeden albo drugi.

Macro na cycka:
Code:
Creatures.ByName(Cyclops Smith)>0
Self.Equip.Ring(3049)
#5
Mi coś niedziała to jak możecie to zróbcie mi że jak +5 na ekranie to zaklada, a 1 to sciaga. Oczywiscie beda reputy jak bedzie działalo a wlaście to mam problem tylko z ściaganiem a poszukuje takiego co wkleje i działa.
#6
kipczyk
gdy na ekranie 5+ to zaklada
Code:
Creatures.OnScreen()>5
Self.Equip.Ring(3049)
zdejmuje gdy 1 i mniej
Code:
Creatures.OnScreen()<2
Self.UnEquip.Ring(0)

najlepiej wklej to jako 2 macra
#7
(04-16-2013, 02:07 PM)yeti1500 Wrote: Chodzi mi o to żeby nie używać 2 na raz bo jeden się gryzie z drugim, albo jeden albo drugi.

Macro na cycka:
Code:
Creatures.ByName(Cyclops Smith)>0
Self.Equip.Ring(3049)

Rzecz w tym, że istnieje ryzyko deada, jezeli będę używać tylko jednej z opcji. Potrzebny mi skrypt, w którym tak jak wcześniej wspominałem bot założy pierścień gdy będzie więcej niż dwa potworki na ekranie, ściągnie gdy będzie mniej niż dwa na ekranie oraz założy kiedy będzie smith.
#8
No to dodajesz tylko te 3 macra, każde osobno:

Code:
Creatures.OnScreen()>2
Self.Equip.Ring(3049)

Code:
Creatures.ByName(Cyclops Smith)>0
Self.Equip.Ring(3049)

Code:
Creatures.OnScreen()<2
Creatures.ByName(Cyclops Smith)<1
Self.UnEquip.Ring(0)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)