Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Depositerem
#1
Mam problem z depositerem.Jak idzie do dp to otwiera je nie wrzuca itemek tylko te itemki z dp co mam w loterze wrzuca do bp i wraca spowrotem na expa z lotem swoim + z tym co mialem w dp
Za pomoc rep
#2
Sprawdz czy w looterze masz zaznaczone "depositable" i do tego możesz spróbować "resetbackpack" zamiast depositer.
#3
(09-25-2012, 06:11 PM)Kajtek Wrote: Sprawdz czy w looterze masz zaznaczone "depositable" i do tego możesz spróbować "resetbackpack" zamiast depositer.

Mam zaznaczone Depositable i reset bp zaraz po depositable sam zobacz


Attached Files
.bbot   Giant Spider Yalahar by Mazur.bbot (Size: 10.03 KB / Downloads: 20)
#4
Brakuje fixedpoint przed depositerem.

Do tego jeśli zrobiłeś już depositera to nie potrzebny jest resetbackpack :p Jedynie resetbp przydaje się jeśli zawodzi "depositer"
Jak dalej nie będzie działać to napisz Wink
pozdrawiam.

p.s.
Nie widzę byś zrobił drogę o nawie "depo" albo coś takiego także myślę,że będziesz miał problemy z wracaniem postaci do depo po każdym okrążeniu.

p.s.2 xD

A jak się przyglądam tak bardziej to się zastanawiam co ty tam w ogóle zrobiłeś ??Big Grin

FullCheck (32784 31096 5::Cap<20;Mana Potion<120) tu nie pisze się nazwy itemu lecz id Smile w przypadku manasek id to 268

Do tego się zastanawiam jakiego loota ty chcesz zostawiać na ziemi ?Big Grin przecież nic w loocie nie masz zaznaczone by zostało wyrzucane. "dropable" jest chyba od tego,a w cavebocie ustawiasz gdzie to ma to zostawić.


lepiej przeczytaj poradnik od wara i zrób według jego poradnika.
#5
(09-26-2012, 04:24 PM)Kajtek Wrote: Brakuje fixedpoint przed depositerem.

Do tego jeśli zrobiłeś już depositera to nie potrzebny jest resetbackpack :p Jedynie resetbp przydaje się jeśli zawodzi "depositer"
Jak dalej nie będzie działać to napisz Wink
pozdrawiam.

p.s.
Nie widzę byś zrobił drogę o nawie "depo" albo coś takiego także myślę,że będziesz miał problemy z wracaniem postaci do depo po każdym okrążeniu.

p.s.2 xD

A jak się przyglądam tak bardziej to się zastanawiam co ty tam w ogóle zrobiłeś ??Big Grin

FullCheck (32784 31096 5::Cap<20;Mana Potion<120) tu nie pisze się nazwy itemu lecz id Smile w przypadku manasek id to 268

Do tego się zastanawiam jakiego loota ty chcesz zostawiać na ziemi ?Big Grin przecież nic w loocie nie masz zaznaczone by zostało wyrzucane. "dropable" jest chyba od tego,a w cavebocie ustawiasz gdzie to ma to zostawić.


lepiej przeczytaj poradnik od wara i zrób według jego poradnika.

Duzo roboty xD;d jak bys mogl mi to poprawic to byl bym wdzieczny napewno rep poleci
#6
nie mam pacca odpada Tongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)