Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facc mintwallin by allmighty .
#1
Rainbow 
SCRIPT FOR KNIGHT
Hi today i want to share script which i was using from lvl 30-50 .
This script is on the mintwallin ( facc )

Refiler - YES 150 MANA POTIONS
YES 5 HEALTH POTIONS

REFILER CAP < 30


DEPOSITER : YES
MACROS : DESTROY FURNITURE ( if someone want to trap you via furniture bot will autamaticly destroy that ) .

EXP PER HOUR : If you are alone 30 k ~~
GOLD PER HOUR : about 2200 per hour + ( 1 woce per hour + items minotaur horn's , armors etc [ you can sold it in kazo)
LOOTER : YES , just look bot drop bras armors on the floor , mace's etc so after 12 hours on the floor there is loot about 10-12 k ) .

If you enjoy please reput : > .
_______________________________________________________

Siema dzisiaj chciałym wam przedstawić skrypt na mintwallin ( facc )
Bociłem tam od 30-50 lvla .

Bot posiada makra niszczące korytka .
Depositer-a.
Refilera 150 manasków 5 health potów . Jeżeli chcesz więcej to poprostu zmień to.

Mace swordy i reszte syfów dropi na ziemię więc wieczorem jak zrobisz loot baga to masz w nim ok 15 k +/- .
exp na godzinke ok : 30 k ~~
kasy tak 2k golda n godzinke + woce i itemmki z minosów to ok jest tam 4-5 k na godzine .

A i refiler jak ma capa mniej niż 30 capa .


Dzięki za uwagę , w razie pytań pw lub tutaj .
SCRIPT 100 % afk .
Jeżeli ci się to podoba to możesz mi dać reputka , twój wybór ; ) .
Lecz wolałbym byś kliknął tutaj >>


Attached Files
.bbot   FACC MINTWALLIN by allmighty.bbot (Size: 19.63 KB / Downloads: 610)
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#2
Czemu mi nie zbiera hajsu?? Musi byc jakas kolejnosc w bp?
#3
Wejdz w lootera , i ustaw bo może mam ustawione że zbiera w drugi bp .
Ustaw sobie jak chcesz wejdz LOOTER>configure lootable items>w prawym oknie kliknij na gold coin i na dole potem wybierz bp .
I napisz czy ci działa .
Bo mi wszystko działa .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#4
mógłbyś mi powiedzieć na jakich skillach i eq tam bociles ? bo właśnie musiałbym zmienić miejscówke do expienia Smile
#5
Zacząlem tutaj bocić od lvla 35 ze skilami ok . 60/60 .
Bociłem tutaj aż do 50 , bardzo dobry zarobek jeżeli o to chodzi exp też dobry .
Po miesiącu siedzenia tutaj to wyniosłem ok 450k , nie licząc nose ringa z taska wartego 200k .
Zobacz i jak ci się spodoba to wiesz co : D > rep rep rep xd .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#6
Rep poleci jak będzie dobrze chodziło Smile Ale na razie nie mam czasu by testować :p Zapomnialeś napisać o eq :/
Na razie jeszzcze nawet nie pobrałem xd
#7
Sprawdzal ktos bota?? Dziala wszystko?
#8
Ja używam tego scriptu , pobierz i zobacz sam Smile
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#9
Moglbys go przerobic tak, zeby zamiast Manapotow kupowal Healthpotiony i wracal do miasta jak bedzie ich mniej niz xxx lub capa mniej niz xx?
#10
Nie umiesz tego sam zmienić ? -.-
Pozatym pod knighta to lepiej manasy bo m lvl sie skiluje .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#11
A czy on wraca dokupic poty jak sie skoncza a cap jeszcze bedzie?
#12
Ziomek znalazlem problem, od czasu do czasu sie zacina przy trupie minotaura, nie wiem czemu ale cos chyba robi i nie moze robic bo pisze "sorry not possible" wiesz moze czemu?
#13
Whoa ? Nie mam pojęcia . Mi wszystko działa perfect .
Pobierz starszą wersję bota i zobacz .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#14
Bump.
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#15
do dupy , bot zacina sie , gdy bije moba cofa sie o 2 klatki napraw to..
#16
tam nie ma 30k expa Smile bocilem tam sam przez 2 dni i mialem max 15k to nwm ty na double exp grasz?
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#17
jak sam jestem to minimum 28k w porywach jest 31 , bylem tam na 38-50 lvlu normalnie 30 k jest .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#18
to ja nwm jak to możliwe ze ja mialem mniejszy jak biegalem po calym mint
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#19
to jak miales 15k na/h to biles to chyba ma full defie -.-
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#20
Ten problem z cofaniem się zmienianiem targetu itp to przez Obsidnian knife bot chce atakować i ścinać jednocześnie i się gubi mam tak samo na innym skrypcie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)