Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot się wyłącza
#1
Witam mam problem. Natomiast po jakimś określonym czasie bot się wyłącza. Nie całkowicie ale wszystkie skrypty, nie można ich ponownie załadować. Znalazłem coś jakiś Testing Time left i tam się odlicza czas. Po skończonym odliczaniu następuje wyłączenie. Proszę o wsparcie.
#2
gdzie taką funkcję znalazłeś ? Chodzi mi o ten " Testing Time left"
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#3
Nie wiem co z tym testing ale zwiesza się chyba każdemu ja dzis po 00:00 sprawdziłem swojego to też stał w depo i się nie ruszał.
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#4
Ta, zawiechy w tej wersji to normalna sprawa, każdemu się zawiesza. Ja już 3 razy musiałem lvl odrabiać
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#5
biot niedziala nie wczytuje postaci prubowalem wszytkiego i ruzne wersje tibi i ten syf na stronce co niby sa te ruzne wersje bbota i niedziala padaka jakas albo to naprawi albo niech zwraca hajs jakis syf ten bbot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#6
#UP:

Proponuję najpierw kupić słownik i nauczyć się poprawnie pisać.

#TOPIC:

Bot się zacina bo się zacina. Przez 4 dni bocenia na wersji 10.0 mialem tylko raz zwiechę w depo. Proponuję porobić co jakiś czas fixed pointy - powinno pomóc.
#7
ty bys mi pomugl anie o slowniku gadasz mam problem zaplacilem kase za bota i mi niedziala wlaczam tibie wlaczam bota loguje i jak sie pojawia menu postaci to zadnego chara tam niema znasz sie natym czy tylko posty sobie nabijasz?
#8
(04-16-2013, 09:43 AM)damianek Wrote: ty bys mi pomugl anie o slowniku gadasz mam problem zaplacilem kase za bota i mi niedziala wlaczam tibie wlaczam bota loguje i jak sie pojawia menu postaci to zadnego chara tam niema znasz sie natym czy tylko posty sobie nabijasz?


nie działa Ci bo jesteś idiotą Smile tyle w temacie.
#9
O ten testing chodzi we wstawianiem skrypta na stronę.
Ogólnie też męczy mnie problem, który pojawił się po update z 9.0 na 9.8- chodzi o to, że gdy puszczam palladyna na warlocki na demonie to bot po krótkim czasie się zacina i muszę go znowu resetować, tylko po to, żeby zaciął się za następne 5 minut (wcześniej działa bez zarzutów- spokojnie chodził całą noc). Używam tego samego skrypta, więc możecie powiedzieć mi na czym polega mój problem?
#10
Każdy ma taki problem , ja też trzeba czekać aż Mega wyda fixa na bota.
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)