Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmienne IP (Non Stop Blokada)
#1
Question 
Witam Was Serdecznie
Mam problem mianowicie posiadam internet przez modem który ma zmienne ip , ciągle dostaję blokade że korzystam z paru PC na raz. Pomożecie jakoś ?Sad
#2
witaj, kilka dni temu napisałem ten sam temat... koledzy z forum powiedzieli mi, że muszę napisac w angielskiej strefie.. niestety nie umiem perfekcyjnie angielskiego więc niebardzo sie z nimi dogadam =/ musismy wspólnie jakoś ogarnąc sytuacje =/
#3
Witam. Panowie, chodzi o to, że potrzebujecie programu odblokowującego status IP w modemach. Jeżeli jest to internet "podsieci" typu..'NETIA' będzie potrzebne ściągniecie programu o nazwie "IPsChokwave" lecz pobranie go wymaga wysłania kodu sms jednorazowego za cene 8.99 netto. Program ten otrzymuje licencje na miesiąc. Wówczas przez miesiąc bedziecie mogli korzystać i zmieniać IP w dowolnej chwili. Jednak lepszą opcja jest dopłacenie w swojej firmie dostarczającej internet około 4-7zł i dopisać to do kosztów internetu jest to cena za odblokowanie zmiennego IP. Jeżeli jednak posiadacie internet 2 sieciowy typu "orange, t-mobile, Multimedia itp.." wtedy wystarczy zresetować router i automatycznie otrzymujecie nowe IP i za każdym razem zresetowania router'a, modemu IP otrzymacie nowe.

Mam nadzieje że pomogłem choć troche jeśli tak, proszę o REP.

Pozdrawiam, Behemoth1908.
#4
Przecież oni nie mogą mieć zmiennego ip...

Panowie wiem,ze istnieje możliwość byście mieli stałe ip lecz to wymaga napisania badz zadzwonienia do dostawcy i dowiedzieć się dokłądnie czy jest to możliwe.
#5
jasne,internet o2 w UK Tongue
#6
To jest ten problem włącze 2-3 razy bota zmieni mi sie ip (jeden dzień to jest) i już mam bana na kilka godzin , to jest masakra bo juz przeliczajac na czas bana miałem prze 6 dni na 20 wiec gdzie tu opłacalność płacenia za bota Sad koszty bocenia wynoszą mnie miesięcznie 12 zł + 40 internet specjalnie bo tego :/ ehh szkoda że Bmega ma takie coś ...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)