Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dash oraz zacinanie się cave bota
#1
Mam takie dwa pytanka.
1. Jak w Bbocie odpalić dasha? Bo nie mogę tego zaznaczyć w Basic War
[Image: 09192800812336795878.jpg]
2. Czasami bot mi się zawiesza. Zacina się telko jak boci na kopalniach Svargrond na pietrze co są Nightmare i Culty ( te znikające ).
Jak Cult zniknie, to czasami do niego podleci i bije, a czasami po prostu jakby bot się wyłączy i nic się dalej nie dzieje, jedyne co pomaga to reset Tibii i Bbota.
Oraz czasem wywala w Bbocie błąd:
[Image: 29219087418645048522.jpg]

PS
Gram na OTS'IE !
Liczę na odpowiedzi i waszą pomoc Smile
#2
jak grasz na ots to sciagnij starsza wersje gdzie jeszcze nie bylo 2 manasow wtedy bbot płynniej chodził :p
#3
a próbowałeś zaznaczyć w basic functions "unsafe features" i potem dash?
#4
(11-14-2012, 04:05 PM)Kajtek Wrote: jak grasz na ots to sciagnij starsza wersje gdzie jeszcze nie bylo 2 manasow wtedy bbot płynniej chodził :p
Która to jest wersja ?
PS
Serwer jest na wersji 9.63 - 9.71 ( ja gram na 9.63, wersja bbota najnowsza 7.7 )

(11-14-2012, 04:08 PM)botungo Wrote: a próbowałeś zaznaczyć w basic functions "unsafe features" i potem dash?
O dzięki, ten problem z głowy... Smile
#5
Też mam problem z zacinaniem się bota, gdy potwór znika. Mógłby ktoś podać wersję, na której bot chodzi "płynnie"? Myślałem, że nie ma różnicy czy gramy na otsie czy realu Smile.
#6
jest roznica miedzy otsem a rl... na rl masz tylko 1 wersje bbota. wlasciwie to nawet nie wiem czy dostaniecie te starsze wersje.
#7
Ech...

A jak ustawić reconnecta?
[Image: 01497320258682759745.jpg]
Zaznaczam "Reconnect", jest "Auto" daje go i nic się nie dzieje, przy save serwerze kicka, a bot spowrotem nie loguje.
Wersja bota najnowsza używana na Tibii 9.63
#8
niżej masz opcje od tego. server save logout ustaw czas kiedy sie resetuje serwer i do tego zaznacz rowniez reconnecta z dokladna postacia.
#9
Tylko, że wtedy zostawiam po kilka postaci i trochę ciężko jest połapać się który bot w której kolejności był ustawiony.
BTW
Ja odpalam bota po godzinie 7, a server save jest o 7, czyli odpalam już po nim, a po niezapowiedzianym resecie neta/serwera nie loguje mi spowrotem do tibii
#10
(11-15-2012, 08:27 PM)mroz3k Wrote: Zaznaczam "Reconnect", jest "Auto" daje go i nic się nie dzieje, przy save serwerze kicka, a bot spowrotem nie loguje.

takze sie zdecyduj :]

wybierz postać i zobacz czy tak będzie. przetestuj 1 i jak bedzie dzialac to ustawisz reszte charow. Wybierasz kolejność charów w liście...
#11
(11-15-2012, 09:19 PM)Kajtek Wrote: wybierz postać i zobacz czy tak będzie. przetestuj 1 i jak bedzie dzialac to ustawisz reszte charow. Wybierasz kolejność charów w liście...
Wybacz, źle się wysłowiłem.
Wydawało mi się tak, bo myślałem, że ss jest o 8, a jest o 7 rano.
Czy na tej liście jest tylko Char1, Char2, Char3 itd ? Czy powinny być podane nicki postaci na których bot jest odpalony?

Rano zobaczę to i dam znać czy działa.
#12
Dobrze jest ma byc char 1 itd
#13
Dobra, działa jak należy, wielkie dzięki Smile
#14
Mam jeszcze jedno pytanie.
Jak wyłączyć alarm w Bbocie?
Bo bot zaciął mi się, sam wznowił bocenie a alarm w tle wyje i nie wiem jak go wyłączyć Big Grin
#15
(11-15-2012, 04:33 PM)Kajtek Wrote: jest roznica miedzy otsem a rl... na rl masz tylko 1 wersje bbota. wlasciwie to nawet nie wiem czy dostaniecie te starsze wersje.

O to chodzi, że gram na otsie na którym jest najnowsza wersja tibii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)