Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odsypanie Depo - Macro
#1
Yo, ostatnio zasypali mi depo razem z moimi bohami (nie szkoda mi bohów, ale lepiej aby sie to nie powtarzało) i chciałbym prosic o skrypta takiegoz aby odsypywał i tez zasypywanie depo np. worm + gold coin. Dzieki Smile
#2
yyyy , tasker-a pobierz ; P .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#3
tasker mi nie dziala, a po drugie to nie chce sie bawic w inne pierdoly, wole botem to odsypac i tyle, w elfie byla mozliwosc odsypywania/zasypywania, w blackd równiez jest taka opcja, ale oczywiscie w bbocie nie ma? musi byc !
#4
(11-16-2012, 07:39 PM)Frohser Wrote: Yo, ostatnio zasypali mi depo razem z moimi bohami (nie szkoda mi bohów, ale lepiej aby sie to nie powtarzało) i chciałbym prosic o skrypta takiegoz aby odsypywał i tez zasypywanie depo np. worm + gold coin. Dzieki Smile

Co do "odsypywania" depo mam prosta rade - po prostu nie pokazuj itemow na skrzynke depozytu.

Aktualnie nie jest mozliwe napisanie odpowiedniego macro, chyba, ze dodal bys ID kazdego itemu z osobna. Poza tym, BBot nie ma funkcji bezposredniego przenoszenia itemow z danej lokalizacji do innej. Musialbys te smieci najpierw zabierac do bp, nastepnie rzucac pod siebie lub gdzies na mape (np. do kosza). Jest "wbudowana" funkcja przesuwania (antipush, dziura ktora trzeba odkopac lopata, drabina), ale nie jest dostepna w opcjach macr.

Co do zasmiecania to mam nadzieje, ze nikt ci nie pomoze.
#5
(11-16-2012, 08:03 PM)nizlov Wrote:
(11-16-2012, 07:39 PM)Frohser Wrote: Yo, ostatnio zasypali mi depo razem z moimi bohami (nie szkoda mi bohów, ale lepiej aby sie to nie powtarzało) i chciałbym prosic o skrypta takiegoz aby odsypywał i tez zasypywanie depo np. worm + gold coin. Dzieki Smile

Co do "odsypywania" depo mam prosta rade - po prostu nie pokazuj itemow na skrzynke depozytu.

Aktualnie nie jest mozliwe napisanie odpowiedniego macro, chyba, ze dodal bys ID kazdego itemu z osobna. Poza tym, BBot nie ma funkcji bezposredniego przenoszenia itemow z danej lokalizacji do innej. Musialbys te smieci najpierw zabierac do bp, nastepnie rzucac pod siebie lub gdzies na mape (np. do kosza). Jest "wbudowana" funkcja przesuwania (antipush, dziura ktora trzeba odkopac lopata, drabina), ale nie jest dostepna w opcjach macr.

Co do zasmiecania to mam nadzieje, ze nikt ci nie pomoze.

Nie pokazuj itemow? No wiesz, chcialem poprostu kolesiowi pokazac pewnego itemka którego poprostu rzadko jest dostac (ale mało wartosciowy) + bohy i w jedna sekunde dostalem spama gp'kami oraz wormami, ale na ogól nie pokazuje.

Znalazlem macro od Mega który zbiera itemy do backpacka lecz jest zbyt wolny. A po za tym, to jedynie rzucali mi gold coin + worm wiec 2 ID bym musial jedynie dodac... Jak to nie ma fukcjii przenoszenia itemow? A looter to co to jest, zastanów sie co piszesz. Nie rozumiem, po co mam zmierac smieci do bp a pozniej pod siebie lub do kosza - wtf? Nie rozumiem, znalazlem skrypt który zbiera itemy wokól ciebie wiec no needed. Ta fukcja nie nazywa sie antipush, to jest 'odsypywanie dziury' a antipush to całkiem co innego gdyz, ten dziala tak aby rzucał itemy pod siebie, wiec mozna go tak edytowac aby rzucal itemy na miejsce X, Y. I ty jestes BBot Expert?... Jakbym był 'pro' w macro to bym sam zrobil, lecz ja poprostu nie umiem.
#6
Tworzysz nowe macro i wklejasz to:

Map.PickUpEx(3031, ilosc_itemow(ustaw 100), Numer_bp, X, Y, Z, 1)
Map.PickUpEx(id_robaka, ilosc_itemow(ustaw 100), Numer_bp, X, Y, Z, 1)



gdzie X,Y,Z wspolrzedne skrzynki
3031 - id golda, id robaka musisz znalezc
ostatnia wartosc to odleglosc.
Wszystko zapisz jako macro ktore bedzie sie powtarzac np co 50 ms.

Do rzucania itemami masz :
Map.Thrown(ID, Count, X, Y, Z)
ale nie probowalem nic z tym robic wiec nie powiem Ci jak zrobic zeby rzucalo po 1 itemku na skrzynke. Pobaw sie moze Ci sie uda.

Jeszce 1 uwaga kilka funkcji z makr nie dziala.
#7
Przeczytaj uwaznie to co ja napisalem, a pozniej przeczytaj jeszcze raz. Ze zrozumieniem.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)