Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jest z tym botem !?
#1
Witam. Mam pytanie co jest z tym botem , nie da się normalnie bocić co wywala co pare minut błędy i wyłącza całego bota ... przez to już kilka razy zaliczyłem deda.

[Image: 0XdiP.jpg]
#2
odpisze może ktoś łaskawie ? czy każdy ma w dupie ?
#3
Spróbuj od nowa bota rozpakować. ; )
#4
Czego ty oczekujesz?
Tworca BBota i administratorem forum jest tylko i wylacznie MegaNoob0dy. Dexter nalezy do "personelu".

Reszta - experci oraz uzytkownicy bez zadnej rangi nie maja zadnego obowiazku ci pomagac, odpisywac ani nic w tym stylu.

Poswiecamy swoj prywatny, wolny czas - dobrowolnie i nieodplatnie.

Wiec sie nie dziw, ze "wszyscy maja twoj temat w dupie", jesli prezentujesz takie roszczeniowe podejscie, jakby ci sie wszystko nalezalo.

Jakiego uzywasz systemu (wyglada na XP)? Jesli Vista/7 to czy uruchamiasz jako administrator? Czy w ogole wypakowales pliki z archiwum do folderu czy uruchamiasz bezposrednio z pliku archiwum?
#5
XP , wypadkowałem i odpalam z folderu , jeżeli chce odpalić jako administrator wywala błąd [Image: 7CQHk.jpg].

@Sorka za tamto , nerwy puściły
#6
ZAINSTALOWAC MOZE TRZEBA OD NOWA USUN STAREGO Z KOMPA I SCIAG NOWEGO I WYPAKUJ ALL :d MOZE POMOZE ELO
#7
nie pomaga
#8
Uzywasz konta goscia czy z prawami administratora?
Upewniles sie czy antywirus/firewall nie blokuje BBotowi dostepu?
Masz powylaczane jakies uslugi?

Kliknij prawym myszki na plik Bmega.exe i nastepnie wybierz Uruchom jako... i odznacz cos w stylu "Uruchom ten program z ograniczeniami dostepu"
#9
z prawami administartora , nie blokuje sprawdzałem wszystko , o jakie usługi chodzi? Wink , odznacze to "Uruchom ten program z ograniczeniami dostepu" , stestuje i dam znać.


@edit

dalej to samo .
#10
bump.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)