Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protector
#1
SiemaCool
Mam taki dylemat, otoz w opcji "Protector" jest od zaje** opcji, mnie interesuje jedna "close tibia". Mam ustawione, ze jak hp spadnie ponizej xxx poziomu to wylacza mi tibia, ale to za malo, czy da sie ustawic zeby bot "close tibia" w momencie gdy ktos zaczyna mnie bic?? Chodzi o to ze skiluje w pt i jak ustawiam "Attacked by player" to niestety bot mojego partnera w pt tez uwaza jako zagrozenie i wylacza tibie. Probowalem dodawac do "Allies" ale nie pomoglo. Czy jest jakis inn sposob?Huh

Z gory dzieki i pozdrawiam Smile

Dobra w sumie juz problem rozwiazalem. Ustawilem, ze wylacza tibie jak Pk na ekrenie,Obrazenia zadane wieksze niz 30,Nie ma fooda,Hp mniej niz xx. Mysle, ze to wystarczy.
Aha i jeszcze cos, zauwazylem opcje "Shut down PC" to wylacza komputer? Sprawdzal ktos czy to dziala? Tak zeby sie upewnic po dodaniu alarmu, zaznaczeniu Activ i zapisaniu wszystkiego, po wczytaniu tego na 100% alarmy zadzialaja czy trzeba je ustawiac od nowa? Bo mialem juz sytuacje ze po wczytaniu alarm nie dzialal
#2
Z dupy ten protector, wszystko ustawilem wracam do domu i oba chary mi zabili -.- Jak to porawnie ustawic zeby wylaczal tibie jak ktos go bije albo widzi pk
#3
no ustaw Player skull on screen <coś takiego i zaznacz close tibia - powinno być ok
i oczywiście kliknij potem ADD i zaznacz żeby enable czy jak tam żeby chodziło


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)