Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanko
#1
Po zrobieniu full afka na gray island prawa wierza na +4 mam taki problem ze nie wchodzi mi na schody.. wszystko inne tzn refiler depositer odkladanie kasy itd smiga normalnie lecz jak juz leci na expa to sie buguje przy 1 schodach gdy sam wejde to leci normalnie do kolejnych schodów i znow sie buguje.. nie mam pojecia czemu.. czytałem troche i ktoś pisał ze chyba przez macro da sie jakos ustawić zeby wchodził na schody lecz nie mam pojęcia jak..Czytałem też ze bbot ma własnie problem z wchodzeniem na niektore schody.;] czekam na odpowiedź
#2
najpierw zobacz czy fixed point ci pomoze.
#3
Znaczy ustać przed schodami fixed point i na gorze to samo?
#4
Yep Tongue
#5
Próbowałem nic nie pomogło
#6
Self.MoveTo(X, Y, Z)


dodaj macro z tym. Wypelnij tylko xyz (na schodach) i zobacz czy będzie działać. Dodaj potem w cavebocie macro przed schodami.


a jesli nie bedzie dzialac to

Self.TurnX()
Self.MoveX()

X= kierunek gdzie ma isc,
#7
Sprawdze i dam znac za okolo pol godz
#8
Mozliwe ze dodał ci sie zbedny waypoint w cavebocie.
Popatrz gdzie ci sie zacina ten waypoint i poprostu go usun i moze wtedy zadziala, ja tak mialem gdy robilem postmana, ok 20 waypointow takich sie wkradlo.
#9
ciekawe skad ma miec waypointy z dupy... :/ masakra on ma problem z schodami !!
#10
Czasami któres z waypointow szwankuje, i poprostu nie pasuje do innych, wiec poprostu trzeba go usunac np. jak tego:

[Image: 55a679d1e6554.jpg]
#11
Kajtek Nie rozumiem o co chodzi z tymi X y z.. nie mam dosłownie pojecia.. jak ja mam niby to wpisac? ... próbowałem z tym Self.TurnX()
Self.MoveX() <<< wpisywałem Self.TurnNorth() i nie wchodzi tylko wpt jak glupie lataja... a z tym XYZ NIE ROZUMIEM:/

Poddaje sieBig Grin Prosiłbym o dokładne wytlumaczenie ; /
#12
Post do zamknięcia UstawiłemSmile
Dzieki pomocy "Warr" Pozdrawiam i Dziekuje


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)