Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa postać - skillowanie, expienie
#1
Witam,

Chciałbym poznać wasze sposoby na skillowanie, expienie nowej postaci na FACCU.
Gdzie skillujecie, na czym, jakie skille wbijacie, gdzie zaczynacie expić, na czym, kupujecie jakieś eq dla nowej postaci czy gracie z tym, z IoD, ogólnie jak rozpoczynacie grę nową postacią, przygotowujecie ją do bocenia, np na cashmakera.

Ja po wbiciu 8 lvl przesyłam sobie na nową postać p seta, dwarven shielda oraz broń, a następnie wyruszam na trolle do ab, daje full defa i puszczam bota, wbijam skille przynajmniej 40/35 i dalej to zależy albo roty veno, albo thais, a jak wy rozkręcacie postać?
#2
pvp n-pvp ? Czy to ma być zwykła postać bez skilli czy juz bardziej wyskilowana ?:]

Jeśli pvp to 2 chary do 10 lvl i ustawiam je do skillowania(60-80 zalezy od checi)
potem podobnie jak ty roty ale thais (venore mi nie pasuje Smile)
20 lvl carlin na ghost landa ew dc.
40 mino thais

itd itd :]

a n-pvp nie preferuje xD
#3
Pvp lub npvp obojętnie Smile zwykła postać bez skilli, prosto po wyjściu z rooka tzw. świeżak Smile
jak masz ochotę, to możesz podrzucić tutaj skrypta na ghosta landa, bo na forum nie ma (jest, ale wątpię, by działał), a komuś (nie ukrywam, że mi również) przyda się.

pozdrówki
#4
Wrzuciłem na forum kiedys ghostlanda szukaj,a znajdziesz Smile działa bo testowałem (ss'y sa w moim projekcie)
#5
Knightem w latwy sposow w miesiac mozesz wbic 50 lvl skile 80 + ~300k na dobry poczatek
1. wyjdz z rooka postaw bota na roty i wbij tam 20 lvl (1 dzien)
2. skiluj do 70 (zalerzy ile bedziesz bota trzymal (- od 2 do 7 dni)
3. wbij recznie albo jak jestes bardzo leniwy staw bota na tombie thais do 25 lvl
4. idz bocic na mintwalin do 50 lvl + task + zbieraj lota w 2 tygodnie wbijesz 50 lvl i uzbierasz 300+k o ile nie bedizesz za czesto padac
5. idz skilowac na 50 lvl do 80 - max 2 tygodnie ale wyrobisz sie w tydzien bedac ciagle online

PS: wszystkie skrypty masz na forum, poszukaj a znajdziesz
Do skilowania polecam wybocic szybciutko jakiegos druidka/sorka i na nim skilowac - jak najdzie cie ochota gry postacia magiczna to bedziesz juz taka mial z dobrym mlvl na start Smile
#6
Nie lepiej zrobić cash makera uzbierać na spellwandy i w 2 tygodnie wbic 80 skill knightem na mad sheepie ;>? a tak przy okazji jak ktoś ma macro na mad sheepa ,może podrzucić zaplace jak będzie działać oraz dam reputa


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)