Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za zmienne ip
#1
Witam. Wczoraj kupiłem bbota, dziś próbuję wejść i ban za ip... Mam internet z TP więc mam zmienne ip. Jak długo trwa ban? I czy można napisać np do supportu żeby uniknąć takich sytuacji? Dodam że w moim ip zmieniają się tylko dwa ostatnie człony np: 83.20.111.111 na 83.20.222.222. To tylko przykład ale dwa pierwsze człony pozostają takie same. Czy da się jakoś wyjaśnić supportowi ten problem żeby go uniknąć w przyszłości? A może macie jakiś inny sposób na to? Z góry dzięki.
#2
6h mozesz napisac do dextera chociaz nie wiem czy to cos da ;d
#3
(12-18-2012, 08:58 AM)Kajtek Wrote: 6h mozesz napisac do dextera chociaz nie wiem czy to cos da ;d

Ok dzięki. On jest zza granicy tak? Bo nie wiem po jakiemu do niego pisać xD. Wyjaśnie mu sytuację może coś da Tongue

@edit
Napisałem do niego na czym polega problem. Jest offline jak wejdzie i odpisze to dam znać czy coś pomogło. Tongue
#4
po angielsku ??Tongue
#5
(12-18-2012, 09:45 AM)Kajtek Wrote: po angielsku ??Tongue

Tak po angielsku Tongue
#6
najlepiej bedzie jak poczekasz az zniknie ban, i nastepnym razem staraj sie wlaczac raz bota a zeby latal caly dzien Big Grin
#7
Nom. Gdzieś za godzinę minie, napisałem do admina może mi coś na to poradzi a jak nie to będę musiał robić tak jak mówisz, ale w sumie tak czy siak bana chyba dostane skoro z dnia na dzień będę miał inne ip..
#8
to nic nie da Smile ja pisałem na support Big Grin musisz unikać zmieniania ip Smile
#9
Nie moge uniknąć znikania ip , tak czy siak jak wyłączę komputer a routera nie to i tak się ip zmieni bo nie działa wtedy łącze ethernet..
#10
ja mam zmienne ip i w sumie raz tylko zlapalem bana na poczatku potem juz nie mialem z tym problemu
#11
(12-20-2012, 08:53 PM)Masterpox Wrote: ja mam zmienne ip i w sumie raz tylko zlapalem bana na poczatku potem juz nie mialem z tym problemu

Na razie dwa razy wyłapałem, ale wtedy miałem problem bo mi prądem mrugali i się modem resetował i od tego. TEraz na razie bana nie miałem od tamtej pory:p
#12
troche to chujowo ogarneli Smile zobaczyć,ze ktoś ma zmienne ip to nie problem, a takie osoby dodać by nie dostawały bana też raczej byłoby ok. Tylko bardziej chodzi o to,ze mógł by ktos sie potem dzielic bbotem itd itp.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)