Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ED] Dragi Yalahar 100%afk full customizable
#21
Mnie też się ściaga "attachment", ale w notatniku widze że to normalny skrypt. Więc nie wiem ocb.
#22
Mnie też się ściaga "attachment" mogł byś wciepać linka do pobrania? poleci rep.
#23
Witam, czemu sciaga mi sie plik o nazwie "attachment.php"?
Jak pobrac wlasciwie skrypt?
#24
Witam.
Mi zaś nie biega wogule do depo. Co może być przyczyną?
#25
moze masz zle ustawione w variables?? Wink
#26
napisałeś lepsze eqBig Grin, a jakie mam wyłożyć eq na ten 50 lvl żeby utrzymać się tam?
#27
no przydal by ci sie zaoan robe, magma legi
#28
mam do wydatku 150k na eq, serwer pvp, obkupię się w ten zao robe, magma legi i coś dokupywać? Hotm mam jeszcze :S + repucik juz leci;s
#29
no mozesz jeszcze kupic pare magma amuletow ;] chociaz jak dobrze healer ustawisz to juz nie powinenes pasc btw. mozesz zmienic killer zeby trzymal dystans bo ja tam nie dalem zeby trzymal dystansu bo w tej wersji bota na ktorej to robilem to trzymanie dystansu dzialalo baardzo slabo : D
#30
nie wraca do depo jak mam ponizej 40 manasow i tak wszystko zrobilem w variables dalem apply zebym nie siedzial przy kompie to zgon ;p
#31
Poprosił bym o linka do pobrania na pw bo jakiś atthement się pobiera Big Grin

Z góry Dzięki
#32
Poda ktoś tego Linka Daje reputa .Big Grin
#33
nie wiem czemu ale poszedł mi na serpenta i padłem ;x ale tak to skrypt super Wink
#34
Siema Testuje Skrypta tylko jedno czemu czasami sie zatrzyma i stoi przed dragonem i nie bije ?
#35
(06-12-2013, 07:56 PM)tata psychopata Wrote: Siema Testuje Skrypta tylko jedno czemu czasami sie zatrzyma i stoi przed dragonem i nie bije ?

Moze wina nowego bota, co do tematu to od jakiego lvla można tam pallem śmigać i czy działa już wszystko ok?!
Please give me reputation if I helped you.
#36
stanie mi w pewnym momencie w miejscu i nie bije a jak ktos mi dobije dragona to lata dalej ja na 59 lajtowo
#37
Ale zawsze w tym samym miejscu?
Please give me reputation if I helped you.
#38
nie zawsze Smile nie wiem kompletnie jak to naprawic
#39
Bot nie wraca mi do dp pomimo tego że mam 20 manasków ( poniżej tylu powinien wracać )... Miał ktoś taki błąd ? Smile
Pomoglem daj reputa Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)