Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6231 kont zdeletowanych!
#21
Grałeś na TA więc czemu się dziwisz ?? na Ta można bocić noobchary, ktore i tak zostana usuniete...
#22
To była kwestia kilku dni na TA w moim przypadku. Gram z kumplami, w tym 3 z nich grają do tego czasu na TA i nie maj deleta :x

W takim razie zapewniasz mnie, że to była wina TA? Czyli mogę grać tak jak grałem i teraz będzie bez delete'a?
#23
no wybacz ja na ta nawet tygodnia nie bociłem i kasacja.

Teraz 3 miech ponad i nic, a boce 24/h
#24
(12-22-2012, 09:43 PM)Koksu17 Wrote: To była kwestia kilku dni na TA w moim przypadku. Gram z kumplami, w tym 3 z nich grają do tego czasu na TA i nie maj deleta :x

W takim razie zapewniasz mnie, że to była wina TA? Czyli mogę grać tak jak grałem i teraz będzie bez delete'a?

Nikt cie nie moze zapewnic o tym, ze to byla wina konkretnego bota, ani o tym, ze uzywanie tego lub innego jest calkowicie bezpieczne i nie dostaniesz delete'a, a to dlatego, ze nikt - nawet tworcy botow - nie wiedza jak dziala Automatic Detection Tool Cipsoftu.
#25
(12-22-2012, 07:24 PM)Allmighty Wrote: Zależy to od tego czy miałeś pacc czy nie .
Ja mam 3 konta 1 pacc 120 ek etc bogate konto i 2 facc i tych facc mi zdeletowali a pacca nie , dziwne nie ?

mi kiedys usuneli wieksze lvl na pacc a na facc nie to nie zalezy od niczego poprostu jak wykryja to papa..
#26
0/14 ani jednego bana Big Grin hahaha
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#27
pewnie dlatego,ze to bylo kurwa 4 miesiace temu... !!!!!!!!!!!
#28
12-20-2012, 11:31 AM << Pozdro& Poćwicz


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)