Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lipa z aktywacją
#1
Dzwonie na ten numer smieszny zeby sobie 15 dni bota dodać ta mi coś gada, wpisuje ten kod który mam wpisać, wpisuje 2,3 raz bo nie chciała go zaakceptować, nic nie mówiła (dzwoniłem z komórki) i nagle coś że rozmowa zostanie zakończona i sie rozłączyła, siano mi zżarło, dni nic nie wpadło, da sie uzyskać jakoś aktywacje konta ?
#2
A wyłaczyłeś stronke ??? jak dzwoniles ?? moim zdaniem najlepiej wyslac smsa . A tak to teraz nie odzyskasz kasy bo jak udowodnisz to ze dzwoniles ?;] niestety ja tez z głupoty raz wysłalem nie takiego sms jak potrzeba ;]
POMOGŁEM ?? DAJ REPUTA ;] PAMIĘTAJCIE JAK WY DACIE REPUTA ZA POMOC TO INNI ZA WASZA POMOCA TEZ WAM DADZA !;]
#3
nic nie zrobisz , możesz co najwyżej pisać do bmega ale nie udowodnisz , pozatym nie opłaca się bota na 15 dni tylko na 30 dni ; )
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#4
na 15 dni na test + przecież powinni mieć numery które dzwoniły w zaypayu, a dzwoniłem bo taniej.
#5
Musisz zglosic reklamacje bezposrednio u ZayPay, w zaleznosci czy zostanie pozytywnie rozpatrzona dostaniesz dalsze instrukcje.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)