Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski - Pomocy z ustawieniem BP
#1
Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow ! mam pytanie odnosnie lootowania przedmiotów a konkretnie złota. Załóżmy że mam 3 bp. 1 backpack jest na itemki z potworów jakies anty waste a 2 nastepne chce zeby byly na złoto. Jednak gdy dodaje gold coin do loot list musze wybrac bp i teraz jak to zrobic aby zbierał do 2giego bp zloto a jak bedzie juz full zeby otworzyl 3ci i do 3ciego zbierał. Myślę, że dla dłuższych użytkowników nie będzie problemu z odpowiedzią na moje pytanie Wink. Teraz tylko zbieram złoto do 2k bo później te bp świrują i zostaje tylko main bp otworzony a złota nie lootuje. CZEKAM NA ODP !!! !Big GrinCoolSleepySmileTongueShyRolleyes
#2
Jeżeli skończy się miejsce w backpacku bot automatycznie otwiera następny, nie trzeba nawet żadnej opcji włączać ani nic. Wink W looterze klikasz na item, i pod spodem masz okienko, klikasz w nie i wybierasz do którego backpacka ma Ci ładować tego golda (wszystkie backpacki muszą być otwarte).
#3
Wiec tak Big Grin.
Ustawiasz tak jak juz powiedziales 1bp na itemy, 2 na golda. Do 2-giego bp wkladasz jeden bp, do niego jeszcze jeden itd, i zaznaczasz opcje "Open Backpack" w Bastic Functions. Powinno dzialac Wink
Pomogłem ? Daj reputa + Smile
#4
Przetestuje za kilka chwil Wink Dziękuje ślicznie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)