Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka wykrywalność BBota ?
#1
Smile 
Witam wszystkim BBoterów.

Pytanie jest następujące: korzystam z BBota tylko i wyłącznie do skillowania na Mad Sheepie, funkcje które mam uruchomione to jedynie AntyKick, Eat Food, Spalanie Many i Atakowanie Mad Sheepa. Jakie są szanse na wykrycie i delete ? Oraz wyrażajcie swoje opinie na temat wykrywalności tego oto bocika. =)

Z farcikiem panowie. =)
#2
Refresh !
#3
Kilka miesięcy temu zrobiłem 2 konta, na jednym używałem tibii auto, a na drugim grałem manualnie (tzn tylko wyszedłem z rooka) zakupiłem bbota i pacca na drugie konto. Bociłem 2 konta potem pacc się skończył i przerwałem gre na jakieś 2-3 miesiące. Niedawno wróciłem do tibii i sprawdzałem konta. Tak jak myślałem, te konto na którym najpierw używałem tibii auto a potem bbota zostało usunięte, te konto na którym używałem tylko bbota zostało i mam je do teraz, boce nim nadal. Także jak dla mnie bbot jest mało wykrywalny, niby kogoś tam kolega(nie będę podawał kogo, może sobie nie życzy) wybocił od 1 do 177 lvl właśnie na BBocie. Może miał farta? Nie wiadomo. Jak dla mnie bot jest dobry, ale nie da się osądzić, czy wykrywalny, czy niewykrywalny, gdyż wątpię aby na tym forum była osoba, która zna się na tym.
#4
(02-03-2013, 12:54 PM)Krzychu1204 Wrote: Ja tak naprawdę korzystam z BBota od 2010 roku (czyli 3 lata) i zawsze bociłem na real tibi. Ani razu nie dostałem bana/delete. Więc to jest kwestia szczęścia, jeżeli ktoś mi nie wierzy to mogę nawet dać screeny. =P



w 100 % nie wiem o co ci chodzi....
#5
Jak dla mnie to żadna : )
Look down \/


Attached Files Thumbnail(s)
   
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#6
(02-11-2013, 06:28 PM)szeldo123 Wrote: Kilka miesięcy temu zrobiłem 2 konta, na jednym używałem tibii auto, a na drugim grałem manualnie (tzn tylko wyszedłem z rooka) zakupiłem bbota i pacca na drugie konto. Bociłem 2 konta potem pacc się skończył i przerwałem gre na jakieś 2-3 miesiące. Niedawno wróciłem do tibii i sprawdzałem konta. Tak jak myślałem, te konto na którym najpierw używałem tibii auto a potem bbota zostało usunięte, te konto na którym używałem tylko bbota zostało i mam je do teraz, boce nim nadal. Także jak dla mnie bbot jest mało wykrywalny, niby kogoś tam kolega(nie będę podawał kogo, może sobie nie życzy) wybocił od 1 do 177 lvl właśnie na BBocie. Może miał farta? Nie wiadomo. Jak dla mnie bot jest dobry, ale nie da się osądzić, czy wykrywalny, czy niewykrywalny, gdyż wątpię aby na tym forum była osoba, która zna się na tym.

Wbij 8 lvl na azurze to Ci podam jego nick i sam to potwierdzi ;]
#7
jak widać ta osoba sama się przyznała Tongue ja wierze, ale napisałem, to dla innych żeby choć trochę uwierzyli, że bbot jest mało wykrywalny, być może wcale, nie wiadomo.
#8
Każdy bot jest w jakimś stopniu wykrywalnyBig Grin
#9
Nie gram na azurze ; )
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#10
no i?;d


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)