Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacc cashmaker
#1
Witam, mam takie pytanie. Otóż mam 56 knighta, skille 66/61 i jest to mój cashmaker. Zastanawia mnie, czy gdybym kupił mu pacca za gp, to czy jest szansa, że się zwróci? Obecnie koszt scrolla na moim świecie to około 900k. Jeśli jest taka szansa, to powiedzcie prosze gdzie bocić. I na koniec, od którego mniej więcej lvl będzie profit z takiego miesięcznego pacca na knighcie? Czy może lepiej trzymać wszystkie cashmakery na facc?
#2
(02-17-2013, 04:48 PM)Pinio Wrote: Witam, mam takie pytanie. Otóż mam 56 knighta, skille 66/61 i jest to mój cashmaker. Zastanawia mnie, czy gdybym kupił mu pacca za gp, to czy jest szansa, że się zwróci? Obecnie koszt scrolla na moim świecie to około 900k. Jeśli jest taka szansa, to powiedzcie prosze gdzie bocić. I na koniec, od którego mniej więcej lvl będzie profit z takiego miesięcznego pacca na knighcie? Czy może lepiej trzymać wszystkie cashmakery na facc?

Na mutated humanach powinieneś mieć spory +.. Potem od 80 Corymy, a następnie od 90-100 Caiman Killer na zao (zarobiłem tam 219k w 10h bocenia Big Grin)
#3
Na Caimanach aż taki profit? ;o Chodzi Ci o ten resp na parnych polach, czy gdzue?
A Corymy na Tiquandzie?
#4
na mutated humanach... tam jest bot na bocie i to z lvlami 110+
na corymach to prawda, ja po 4 dniach bocenia po 5-6h dziennie wynioslem 190k z itemow + mam jeszcze do sprzedania creature products. a co do tych caiman killer na zao to musimy devasa uprosić żeby nam skrypta dał, to przetestujemyBig Grin

tak corymy w port hope, bo w carlin to noobki na facc boca
#5
No właśnie tak myślałem, że na tych mutated to będzie w pizdu ludzi. W takim razie jak nie one, to co? Tongue
#6
zawsze zostaje mistrock yala/piratki yala


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)