Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FACC BLESS 100 % AFK
#1
Witam . Zrobiłem dziś skrypt dla osób którym niechce się chodzić ręcznie po błogusławieństwo.
Jest to dla osób Facc Ponieważ nie wpływamy statkiem w tym skrypcie.
Skrypt jest w 100 % sprawny kupuje błogusławienstwo w takich miastach jak [ kolejność kupowania taka jak napiszę ]
Zaczynamy w Carlin Depo.


- Carlin
- Ab
- Kazzardon
- Thais

Skrypt jest pusty posiada tylko waypointy. Każdy sobie ustawi sam jakie ma zabijać potwory po drodzę i jak ma się leczyć.

Jak działa skrypt ? Wypłacamy sami pieniądze [ Bot tego nie robi ] i włączamy Active.
Dalej możemy tylko patrzeć jak nasza postać sama kupuje nam bługusławieństwo.


ENGLISH VERSION :


I welcome. I did the course book today for persons which not-want to walk by hand after Bless.
It is for Facc persons since we don't influence by ship in this course book.
The course book is in 100 % efficient is buying Bless in such cities as [order of buying so how I will write]
Start in Carlin Depo

- Carlin
- Ab
- Kazzardon
- Thais

The course book is empty only has waypointy. Everyone for himself will place alone what monsters is supposed to kill after drodzę and how is supposed to be treated.

How does the script work? We are paying money alone [the lined boot isn't doing it] and we are including Active.
Farther we can only watch how our figure alone is buying for us Bless.



JEŚLI POMOGŁEM DAJ REPUT

If I helped give REPUT


Attached Files
.bbot   BLESSY.bbot (Size: 20.65 KB / Downloads: 112)
#2
BLESSER NIE DZIALA W 100% AFK PONIEWAZ NIE PRZECHODZI W KAZZZO PRZEZ FIRE FILDY NIE PODROZUJE WAGIONIKAMI ; ) PROSZE O POPRAWKE
#3
Spróbuj tego
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=10088
#4
(04-01-2013, 09:07 PM)suchox Wrote: BLESSER NIE DZIALA W 100% AFK PONIEWAZ NIE PRZECHODZI W KAZZZO PRZEZ FIRE FILDY NIE PODROZUJE WAGIONIKAMI ; ) PROSZE O POPRAWKE


Mój błąd zapomniałem zmienic na WALK OVER, po fields w CAVEBOCIE. I wszystko będzie cacy. A jeśli chodzi o wagoniki. To nie podrózuje bo mu tego nie ustawiałem. On wszystko robi z tzn NOGI. Testowałem ten scrypt 3 razy zanim go wrzucilem na Forum i po twoim Poscie raz kolejny i wszystko jest Okej. Sproboj jeszcze raz. Zmień w CaveBot z przy Fields na WALK OVER i będzie dobrze.

Jednak gdyby pojawił się jakiś problem Napisz , rozwiążemy.

A TUTAJ MASZ POPRAWIONY JUZ SCRYPT.


Attached Files
.bbot   BLESSY.bbot (Size: 20.65 KB / Downloads: 36)
#5
a poparawiles zeby szedl do npc w thais po blessa bo tam tez nie szedl tylko cofal sie do carlin ; )


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)