Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plecaki
#1
Siema! Wink


Mam mały problem..



mam 6 plecaków w grze i każdy się zamyka.... kiedy dojde na respa...na corymy

więc tak:
1 plecak kaska
2 plecak ratana sword
3 plecak life preserver
4 plecak spike shield
5 plecak spiky club
6 plecak zbroje + smieci typu bola, cheese figure itp...


wiec tu mam pytanie, czy za dużo plecaków mam czy coś może nacisnąłem w bbocie

mam monitor 23 cale



DAM REPUTY ZA POMOC!
#2
brawo.

twoj 2 3 4 5 i z 6 "zbroje" jest zbedene.... wystarczy 1 bp na loota.
bola itd mozesz zawsze wjebac do 1 bp (main). troche myslec.

[Image: 99984859236359524359.jpg]

masz nic sie nie zamyka i ladnie smiga.
#3
po co tak kombinujesz, ja zawsze mam tylko main bp i 2 bp w który mam około 10-15 innych.
#4
[/quote]

(02-20-2013, 05:41 PM)szeldo123 Wrote: po co tak kombinujesz, ja zawsze mam tylko main bp i 2 bp w który mam około 10-15 innych.

[Image: 99984859236359524359.jpg]


tak jak kolega wyzej zamieścił fotke np ustawie ratana/spikeshield/life prevsenter/spiky club do 1 plecaka to bendzie otwieral nxt bp??
#5
no tak Smile ale bole i spike shield out z lootera, bo to gowno duzo wazy a malo warte, bez tego profit sie zwiekszy Smile
#6
(02-20-2013, 07:12 PM)szeldo123 Wrote: no tak Smile ale bole i spike shield out z lootera, bo to gowno duzo wazy a malo warte, bez tego profit sie zwiekszy Smile

sprawdze to na 2 charze. jesli nie padnie to profit powinien byc jakies 400 k.

najwyzej bedzie na ciebie xd


(02-20-2013, 05:41 PM)szeldo123 Wrote: po co tak kombinujesz, ja zawsze mam tylko main bp i 2 bp w który mam około 10-15 innych.

[Image: 99984859236359524359.jpg]


tak jak kolega wyzej zamieścił fotke np ustawie ratana/spikeshield/life prevsenter/spiky club do 1 plecaka to bendzie otwieral nxt bp??
[/quote]

najlepiej jak 1 bp bedzie zawsze otwarty wiec nie radze tam dodawac takich itemow jak gp/ratana itd itp.
#7
400k? wow niezle ;p ja chyba po 3-4 dniach bocenia po okolo 6-7h dziennie mialem z 200k profitu z itemow, bo z golda to czasem mialem po 2k profitu na rundke a czasem waste po 2k Big Grin ale zobacz 2 bole waza 10 oz i sa warte 70gp, a 100gp wazy 10 oz Big Grin niby 30gp, ale jednak wiecej! a spike shield to porazka, ja tego nie zbieram, za duzo wazy, a za malo jest warte.
#8
z takim ustawieniem mam 300+ k profitu.

Ale logicznie jesli usune spike i bola to bede musial zwiekszyc ilosc potek :] a nie wiadomo czy z gp bedzie wiekszy profit niz z bola i spike. na corymach nie leci sporo gp.
#9
niby tak, ale ja pisze tylko to co przeczytalem na forum pewnego bota, gosc 100+ ktorys tam lvl puszczal na corymy i mial zajebisty profit, a potem ktos mu doradzil zeby usunal bole z loota (spike shieldow nie loocil) i ten gosciu na kolejny dzien odpisal, ze faktycznie profit wzrosl. w 2 staminy zarobil ponad 500k Big Grin

a te 300+ k profitu to na np 10 godzin bocenia, czy jak? Big Grin ja w kilka dni mam tyle Sad
#10
(02-20-2013, 07:35 PM)szeldo123 Wrote: niby tak, ale ja pisze tylko to co przeczytalem na forum pewnego bota, gosc 100+ ktorys tam lvl puszczal na corymy i mial zajebisty profit, a potem ktos mu doradzil zeby usunal bole z loota (spike shieldow nie loocil) i ten gosciu na kolejny dzien odpisal, ze faktycznie profit wzrosl. w 2 staminy zarobil ponad 500k Big Grin

a te 300+ k profitu to na np 10 godzin bocenia, czy jak? Big Grin ja w kilka dni mam tyle Sad

ehh to ja mam taki profit przeciez zbierajac te gowna xD

w 2 staminy mam 550+ k roznie.


te 300 k + to z staminy.
#11
ja nie wiem jakim cudem ludzie mają takie profity ;d ja mam najlepsze mozliwe eq na swoj lvl (po za axe, mam royal, a powinienem zakupic sca, ale boje sie wydac te 200k, bo nie wiem czy mi potem na nastepnego pacca starczy) to jak juz wspominalem bocilem chyba ze 3-4 dni po okolo 6-7 godzin i profit mialem 200k.. ;p
#12
ha ja tam wszystko zbieram mam pacca i jade se 115 knacjik lata tam i mam 3k oz Big Grin tykko nie wiedzialem o plecakach :>


DZIĘKUJE !!!!



LECA REPUCIKI :d
#13
Jeżeli ktoś boci w venore to oplata zbierać all, Big Grin a w carlin nie chciało by mi się tego 'syfu' sellać no i ille bp było poukładać żeby straczyło na całą staminkę Big Grin
mi w veno jak zbierałem all na 100 lvl pokazywał hud 14k/h na czysto tylko wtedy bociłem na innym Bocie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)