Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ek Corymy port hope 101% afk
#1
Witam mam dla was skrypt mojej roboty na corymy port hope
exp do 100k/h bez premki
kasa naprawde niezla Wink
chodzi po -1 -2
refiluje 120 mp 20 shp

depositer,refiler 101%afk

mysle ze 60 knajt ze skilami po 75 da sobie rade Wink

macro; auto mount,auto utura

Jesli sciagasz daj reputa!


.bbot   corymy ph.bbot (Size: 9.5 KB / Downloads: 402)
#2
ktos sprawdzil ? moze ktos cos powie
If i helped you please give me rep - simple.
#3
dziala w 100% juz tam nie boce bo sporo ludzi ale jest git ;d akurat gram na aurora takze wiesz;p 1k ludzi online
#4
nie jest 101%afk tylko z 90%afk bo trzeba go resetowac co kazda runde dp-resp

1. nie wraca do dp gdy mana potion<x wiec trzeba nim recznie przyjsc do dp i potem mozna go puscic
2. nie wchodzi do dziury gdy stoja potwory, a stoja zawsze

3. równiez nie ma ograniczenia capa
#5
(02-24-2013, 02:15 PM)mjrdnk Wrote: nie jest 101%afk tylko z 90%afk bo trzeba go resetowac co kazda runde dp-resp

1. nie wraca do dp gdy mana potion<x wiec trzeba nim recznie przyjsc do dp i potem mozna go puscic
2. nie wchodzi do dziury gdy stoja potwory, a stoja zawsze

3. równiez nie ma ograniczenia capa

chyba ty musisz Wink ja na nim bocilem 2 staminy i nie mialem zadnych problemow zreszta tak pare osob odemnie z guild Wink hejterski post typa z 1 postem Smile
#6
Jaki tam sie wyciąga profit na godzine?
#7
(02-25-2013, 02:00 PM)MoRaw Wrote: Jaki tam sie wyciąga profit na godzine?

zalezy jaki swiat;p ja na aurorze z 50k wyciagam ale tam pelno botow
a na normalnym swiecie kolo 100k na noc
#8
Spróbowałem puścić mojego 62 knighta ze skillami 69/64 na ten skrypt 80+. Momentami było hardcorowo, wastował trochę potów, ale koniec końców, po godzinie expienia i tak był ze 3-4k na plus jeśli podliczyć te wszystkie itemy : P No a na tym 60+ to za poty zwracało mi się z samych gp, ale za to exp o 15k/h mniejszy.
#9
(02-26-2013, 10:11 PM)Pinio Wrote: Spróbowałem puścić mojego 62 knighta ze skillami 69/64 na ten skrypt 80+. Momentami było hardcorowo, wastował trochę potów, ale koniec końców, po godzinie expienia i tak był ze 3-4k na plus jeśli podliczyć te wszystkie itemy : P No a na tym 60+ to za poty zwracało mi się z samych gp, ale za to exp o 15k/h mniejszy.

za male skile stanowczo ; P 75 musi byc hehe
#10
Zawsze akurat takie macro ustawialem Tongue
Ladny skrypcik
#11
nie kumam , nie mam mounta a ten mi wychodzi z depo i caly czas na zmianie outfitu i sie nie rusza.
HELP


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)