Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shadowthorn knight (firestarters)
#1
English:
Hello, I would like to share my first 100% afk script with you. I've tested it for about 12 hours and everything works good. Bot leaves resp when less than 30 cap or 10 mana potion, then goes to depo and mana shop and buy up to 70 mana potions and 30 health potions. Bot opens the doors on the way from and to resp. You have to have 2 backpacks in your main bp, one for money, one for other items.
I tried botting there on my 30~ knight, but I made just a little profit on this char, so I tried on my ~60 knight and it was really good. 25-30k exp/h on 67 skill Tongue
Earns about 4,5k gp/h, collects 40-50 coals/h. Also collects flintstones and elvis bows. I don't know what else can I say about it Big Grin If you are satisfied, give me reputation please or comment what could I change

Polski:
Cześć przedstawiam wam mój pierwszy skrypt 100% afk. Testowany przez kilkanaście godzin, wszystko chodzi dobrze, bot wychodzi na refil jak ma mniej niż 30 capa albo mniej niż 10 mana potów. Dokupuje do 70 mana potów i 30 health potów, otwiera drzwi po drodze na resp. Na 30 knighcie wychodziłem tam na niewielki profit, raczej nie opłacało się nim tam expić, ale na ~60 knighcie jest ok, 25-30k expa na godzine, około 4500gp/h a do tego coale, heaven blossomy, elvish talismany, flintstony i elvish bowy. Jak się podoba to miło by było dostać reputa ;D Jak macie jakieś uwagi to piszcie.

WARNING! UWAGA!
Change in cavebot to "Walk avoid fields". Zmień w Cavebocie na "walk avoid fields"


Attached Files
.bbot   Shadowthorn.bbot (Size: 13.36 KB / Downloads: 418)
#2
That's a perfect script for my medium level cash maker on facc area!
I hope You'll make more scripts like this one!

Reput for Ya ofc :)!


--Mac
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#3
masz może zdjęcie po tym 12h profitu? bo mam konta 32 lvl knight, 38 knight, 36 knight i nie wiem którego opłacało by się zapuścić ;p
#4
Niestety screena po takim czasie bocenia nie mam, bo się żaden nie zrobił, nikt mnie nie bił, nie było low hp, a tylko w tych wypadkach ustawiłem, żeby bot robił screena : P
Wybierz z tych charów tego, który ma najlepsze skille i ewentualnie eq, ale przede wszystkim skille. Na - na pewno nie wyjdziesz, wielkość profitu już zależy od skilli i eq.
#5
wlasnie stracilem zbieracza pouchow wiec innym razem przetestuje tego skrypta ;p niestety na IoD juz nie mozna skillowac na party skeleton, a nie chce mi sie go puszczac na trolle ab i pilnowac ;p musze pomyslec jakby tu poskillic, ale zeby sie nie narobic xd
#6
nie otwiera mi dedow o co chodzi? ........... :<
reszta to zajebista!
#7
zmienione wyglady cial sa
#8
Ano tak, o tym nie pomyślałem. Czyli póki co skrypt bezużyteczny, trzeba czekać na nową wersję bota.
#9
I jak? Testował ktoś odkąd bot jest już zdatny do użycia? Smile
#10
Can i use this script on a paladin level 40 skills 85/75 with normal equipment? I mean is it good experience?
#11
Mhm I don't really know. Maybe check it Smile But if u'd like to use this on paladin you should set spear refill etc on your own. Let's try and post results Smile
#12
Mam takie pytanie, jakie miales skille i eq na tym 30 knighcie jak tam bociles i czy skrypt dziala jeżeli shadowthorn się nie pali
#13
Skille miałem takie, jakie zdobył podczas expienia. Nigdy nim nie skillowałem. Nie wiem czy działa, gdy shadowthorn się nie pali. Przypuszczam, że tak, tylko musiałbyś pododawać itemy do lootera i moby w killerze.
#14
To przetestuje jak bedzie dzialac dam reputa
#15
popraw troche wyglad posta, dla tych co nie wiedza gdzie to jest (np. ja Big Grin ) dam ci repra i jak sie dowiem gdzie to jest przetestuje skrypt na swoim botknighcie Smile ewentualnie poprawie (mam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby)
#16
Działa już ten skrypt bo wygląda zachęcająco można by było sprawdzić jak się kasę na tym trzepie Smile
#17
Przetestowałem tego skrypta i niestety musiałem przy nim pogrzebać, ponieważ zacinał się na niektórych fixed pointach jak szedł/wracał na respa, musiałem również przerobić refilera( wypłacał 10k a na poty bylo mu potrzebne niecale 5k jeżeli nie mial wcale potów).
#18
Jeśli chodzi o refiler, to jest tak dlatego, bo jak robiłem ten skrypt, to nie wiedziałem jak zrobić, żeby brał odpowiednią ilość kasy. Ale z tego co pamiętam, to bierze 10k, kupuje poty i resztę odkłada do banku, więc to chyba nie jest duży problem.
Jeśli chodzi o zacinanie się, no cóż, jak ja używałem skrypta, to wszystko było ok, ale to było trochę ponad 2 miechy temu, jak wiadomo, w bocie się trochę pozmieniało Smile Teraz już mam za duże lvl'e żeby tam expić.
Piwo, shadowthorn to forteca elfów.
http://tibia.wikia.com/wiki/Shadowthorn
#19
po tescie stwierdzam ze skrypt nie jest full afk Smile dodales tylko fullchecka bez labeli, ja go sobie przerobilem na fullafka Tongue
#20
Thank you, I will test it on my 50 knight!

Kind regards Oscar
Please give me reputation if I helped you!

EK Project ~ By Oscar ツ
★Scripts By Oscar★


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)