Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bbot uszkodzony
#1
Moim zdaniem bbot jest uszkodzony, poniewaz wpisujac tzw "liste osob przy ktorych alarm nie powinien sie wlaczac" alarm sie wlacza, w poprzedniej wersji było ok... Nie dosyc ze dlugo trzeba czekac na bota to jeszcze robia uszkodzony.. biorac za to pieniadze powinni zwrocic dni premium..
#2
ja mam problem z plecakami w tej wersji muszę 5x ręcznie zanąc zeby sie normalnie otworzyly przy czym nie idzie postawic 100% afk, i przy włączaniu mc wyswietla mi sie jakiś błąd. czekam na aktualizacje bota
#3
Ja mam problem ze skryptem na ghoulach bo wariuje nie da rade napisać tam nowego bo co napisze to zaraz idzie kawałek i zaczyna chodzić na przestrzeni 10~kratek w kółeczko przed update było all ok

Ja mam problem ze skryptem na ghoulach bo wariuje nie da rade napisać tam nowego bo co napisze to zaraz idzie kawałek i zaczyna chodzić na przestrzeni 10~kratek w kółeczko przed update było all ok Undecided
#4
właśnie sciągnełęm aktualizację 8.7 bota i jak na razie jest dobrze. ale mimo to powinni oddac te 2 dni premiu + rekompensata zważywszy na to że ibot był juz godzię po update tibii
#5
wy tez musicie zaznaczac exurke zeby uzywalo jak bota wlaczacie za kazdym razem ?

wgl bocik czasami przestaje odpowiadac i wyskakuje okienko ze mam go zamknac..
#6
w ogole to cieszcie się że macie jakieś bota pod obecną Tibię i którego chcą aktualizować oraz próbują go robić dalej ;] a jak macie zamiar płakać to idz do lasu i tam się możesz wydzierać i płakać cały dzień ;]
#7
Jak ci sie bbot nie podoba za 12 zł to idz i kup sobie ibota za 40 zł ; ) . Ja boce od 0 4x 150 lvlami + i jest dobrze -.- .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#8
jak macie takie cos pisac to nie piszczcie wcale ok? Smile
#9
allmighty, juz tak nie broń. chodzi o to ze po updacie mamy gówno a nie bota.. korzystam z bbota tylko po to zeby mi recconectowal.. a nie moge tego teraz robic bo crashuje sie 5 sekund po wlaczeniu

a ibot kosztuje 30zł i jest prawie idealny..

i gdzie ty bocisz bbotem i 150 lvlami ? na killer caimanach ? Big Grin lol
#10
(03-01-2013, 02:42 PM)santi Wrote: allmighty, juz tak nie broń. chodzi o to ze po updacie mamy gówno a nie bota.. korzystam z bbota tylko po to zeby mi recconectowal.. a nie moge tego teraz robic bo crashuje sie 5 sekund po wlaczeniu

a ibot kosztuje 30zł i jest prawie idealny..

i gdzie ty bocisz bbotem i 150 lvlami ? na killer caimanach ? Big Grin lol


ja bbota uzywam tylko zeby expa pokazywal i zamienial kase na ots (gram na ots gdy inny bot na rl gra ;p)

I mi sie bot wcale zalaczyc niechce... tzn odpala sie bot, loguje sie ale jak chara wybieram to "error:invalid account"...

odpalam jako admin, normal user, sciagalem kilka razy i dalej to samo...

dlatego zgadzam sie z toba ze bbot na chwile obecna to gowno a nie bot (przynajmniej przez ten update)
#11
Mam ten sam problem teraz odpalam i tibie od nowa czy sciagam itd wlacza sie bot i wylacza a przed uptade 0 problemow wtf 2 dzien ani 1 admin nic nie odpisuje a dni leca itd?
#12
Kurwa o co chodzi z tym bbotem !! raz mi otworzy backpack a raz nie i chuj zwastowal mi z 200k na 100k (wliczony sprzedany loot) na dragach yalachar na 75 ed .... przeeee chuj, jakies gowno nowe zrobili i sie pierdoli wszystko
Kiedy to bedzie naprawione??
#13
mi tam dziala 4 mcki mam odpalone i smiga, ale i tak jest chujowo cos zrobione, bo za kazdym razem musze resetnac statystyki, ustawic mana trainera, pomoc mu backpacki otworzyc, a potem samo smiga ;p


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)