Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie! Bbot 8.8
#21
Mi tez na ek nie działa leczenie nie używa żadnych health potow, tylko mp. Naprawic jezeli sie da jak najszybciej
#22
A nie dałoby rady zrobić jakiegoś macro na to?
#23
niestety trzeba czekac ;/ nie tylko wy padliscie takze darowac sobie jakies zbedne komentarze ktore sie powtarzaja co 5 min.

p.s.

i nie lagowac forum tymi postami
#24
(03-03-2013, 06:08 PM)Pinio Wrote: A nie dałoby rady zrobić jakiegoś macro na to?

wlasnie macro jakies by chociaz mogl ktos pyknac na czas kiedy healer zostanie naprawiony z gory dziekuja
#25
Nie wiem co wy za problem z healerem macie jak mi działa na każdej postaci...
#26
Trudno bedziemy czekac az naprawia Tongue Tylko oby sprawie im to szło Smile
#27
jakby ludzie nie plakali na forum to wyszedlby juz dobry, ale jak spamujecie to mega chce go dac jaknajszybciej i moga byc rozne niedociagniecia takze proponuje sie ogarnac. Shotbox juz zostal wylaczony, forum tez trzeba byscie zrozumieli,ze on potrzebuje czasu by to zrobic dobrze ?!
#28
(03-03-2013, 08:40 PM)Kajtek Wrote: jakby ludzie nie plakali na forum to wyszedlby juz dobry, ale jak spamujecie to mega chce go dac jaknajszybciej i moga byc rozne niedociagniecia takze proponuje sie ogarnac. Shotbox juz zostal wylaczony, forum tez trzeba byscie zrozumieli,ze on potrzebuje czasu by to zrobic dobrze ?!

Wporzadku ale to juz jest prawie tydzien czasu , tydzien czasu premium time w tibi i jeszcze bot sorry ale ja place i wymagam chyba zeby wszystko sprawnie chodzilo nie placze ani nic napisalem ze w miedzyczasie jakies macro by sie przydalo , wlasnie zauwazylem ze ktos tam juz temat zalozyl no i tyle dziekuje z gory mu no i czekam na fix Smile

Edit : Kajtek ja rozumiem ze oni ciezko pracuja zeby oddac bota w jak najlepszym stanie , ale jakies uaktualnienia w newsach by sie przydaly zeby ludzie wiedzieli ile maja mniej wiecej czekac to by nie spamowali na forum bo nigdzie nie mozna znalesc takiej informacji duzo przeciez nie wymagamy , pozdrawiam.
#29
Mega napisze,ze bot bedzie w 4-5 h po czym wyjdzie jakis blad i nie bedzie bota= wielki placz.
Teraz tak bylo wlasnie i zamiast 4-5 h zrobily sie 24.

macro na uzywanie hp raczej nie powstanie :/ Ale bbot tylko nie uzywa hp wiec na mp zawsze mozna bocic. Ja boce teraz tylko charami co maja pacca bo szkoda, a reszta czeka na dobra wersje.

Tylko Mega robi bbota :/ wszystkie osoby co maja zielony,rozowy,fioletowy kolorek nicku tylko pomagaja na forum. Dexter jest osoba ktora jest "najwyzej" z wszystkich co pomagaja.
#30
Gdyby nie to że jako tako jest niewykrywalny to bym go nie używał, a na ibot zbytnio mnie nie stać, a od TA w wielu względach gorszy. Kajtek, a co mam powiedzieć jak bocę na roku i mi nie uelcza small heal potami, a na mainie kinem normalnie biegam i używa?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)