Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy !!
#1
Robilem juz jeden temat ale nikt nie pomogl. Bbota uzywam od niedawna i nie ogarniam jak i gdzie dodac jakis skrypt zeby dzialal.
Prosze o szybka pomoc.
#2
Ściągasz skrypt i wrzucasz go do folderu ->Bbot->Confings(czy coś takiego)
Potem otwierasz bbota -> LOAD -> I szukasz nazwy skryptu którą wrzuciłeś do tego folderuBig Grin
#3
nie będę zakładał nowego tematu myślę że ktoś pomoże rozwiązać mój problem, otóż wcześniej nie miałem takiego problemu nawet na tych skryptach których używam... Stawiam bota na nocke ładnie sobie chodzi idę spać po czym budzi mnie alarm że "postać się wylogowała" sprawdzam czy ded - nie po prostu tak jakby tibie kickło i tak przez noc z 2/3 razy, proszę o pomoc...
#4
Szczypior1964 - jest takie coś jak 'Reconnect w zakładke 'Basic Functions' a w zakładke 'Auto' gdzie domyślnie jest na to ustawione wskazujesz na postać na którą w razie kick'u ma się reconnectować, pamietaj aby zaznaczyć dziubek. Jeśli zaś chodzi o save to z tego co pamietam jest o 10:10? coś w tym stylu a więc zakładke 'Server Save Logout' ustaw na 10:10 np. albo znajdz dokładną godzine i zaznacz haczykiem.
#5
ok dzięki rep poszedł Wink sprawdzałem teraz na log out i ładnie się loguje, pozdrawiam Wink)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)