Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka proś od początkującego usera(dam rep)
#1
Question 
Hej. ^^
Nie działa mi reconnect. Zakładam, że gdzieś trzeba wpisać passy, czego nie zrobiłem, toteż potrzebuję wskazówki gdzie. Jeśli nie, to co mogę robić źle?

Czy jest możliwość by bot robił lootbaga? Poradnik z torga zachęcił mnie do zakupu bmage premium, jednakże nie dostrzegam takiej opcji w swojej wersji. (rzecz jasna mogłem coś przeoczyć)

Chciałbym by moja postać po zostaniu zaatakowana przez pk/zauważeniu pk uciekła z expowiska do depo. Potrafię ustawiać waitpointy, jednak jak do tej pory nie miałem styczności z takimi bajerami jak depositer, czy bankier.

Czy da się zmienić outfit postaci?

Co to jest relief, o którym tak często wspominano w innych tematach? (coś w ten deseń)
#2
To reconnect musisz zaznaczyć i ustawić na który char(postać) ma się zalogować po reconnect. Licz od góry

lootbag polega na tym że jak już wszystko spakujesz do wroka to bot bedzie ci go przerzucał, ale ta opcja średnio działa (wciskasz sift+ctrl i po prawej wyskoczy ci na chwile pare zdan wybierasz loot bag kicker i bot ci nosi juz ten plecak badz worek z lootem, a jeśli chcesz wyłączyć to klikasz to samo)

Co do ucieczki Ci nie pomogę bo też nie do końca umiem, wiem że potrzebne do tego jest macro. i odpowiednie wpt

A po co Ci to? Na pewno przy pomocy makro da się, ale myślę że to niepotrzebne.

Refiler to jest skrypt który chodzi z expowiska do depo chowa itemy, sprzedaje itemy, wkłada kasę do banku, wyciąga kasę z banku i idzie kupić potki oraz wraca na expa.
#3
Tak jak już wspominalem, reconnect mi nie działa. Wybierałem postać już wcześniej.

W lootbagu w sumie bardziej chodzi mi o to, że boce cala noc, bot wywala itemy na glebe, rano mam 20 plecakow, do ktorych bot mialby wsadzac z ziemi itemy. Da sie tak?

Po co mi uciekanie? Big Grin By nie padać za każdym razem jak jakiemuś łochowi zachce się mnie ubić?

Jak wywalać itemki z potworków? ^^
#4
z czego to wiem bot nie ma takiej opcji ze wsadza itemy z ziemi do bp,ale moze jest takie macro. zeby wywalac itemy na ziemie musisz w lootingu podac ground 17.
#5
Bot napewno ma taką opcję(bo pojawiła się w gorszych, bezpłatnych botach) - czekam na zbawiciela, który jest w stanie to ogarnąć.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)