Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Bbotem
#1
Witam.
Kupiłem, zassałem, rozpakowałem.
Odpalam gre loguje sie. Odpalam Bbota wybieram postać i albo wyskakuje Error 700000 a potem błąd windowsa o zamknieciu aplikacji albo od razu błąd windowsa. Jeszcze za 1 razem było ok nawet załadowałem 1 skrypt ( co prawda zacinał sie na hi> skip toturial ale chociaż sie odpalił program. Co robić ?
#2
Jaki windows? Najpierw przeinstaluj bbota jak i tibie, a potem spróbuj. Mi czasami też jak ładuje bbota wywali błąd ale potem się odpala.
#3
czasami takowy blad i ja posiadam Smile wylaczenie tibi i wlaczenie od nowa pomaga. Oczywiscie all musisz uruchomic jako admin.
#4
Tak wszystko jako admin. bot po ponownym sciagnieciu odpala sie a jak nie to restart pomaga.

Jest możliwośc odpalenia 2 kont oraz 2 botów ? Po włączeniu Mc z Bbota i odpaleniu bota zaznaczeniu postaci wyskakuje w oknie Bbota Error 7000000. Drogi bot nie nie otwiera.
#5
ten blad z reguly jest jak zle wpiszesz haslo(ja tak mam)

czasami trzeba tibie zresetowac.
#6
Jeżeli chodz o mc to zapraszam do tego tematu : forums.bmega.net/showthread.php?tid=6861

Też dosyć często wywala mi ten bład,niekiedy przez błędnie wpisane hasło,a niekiedy o tak.Pomaga w tedy w zupełności wyłącznie bota i Tibi i ponowne włączenie.
#7
haslo wpisuje dobrze. problem pojawia sie tez na 2 kompie. sprawdze jak bede w domu. zalezy mi na boceniu ek i gra ( looter i potiony ewentualnie ) Pladynem.
#8
masz ustawiony uruchom jako administrator oraz w trybie windows xp?
#9
tak. wszystko jako admin
#10
we wlasciwosciach BMega.exe zmieniles na tryb windows xp na pewno?

dobre haslo wpisujesz? ten error jest prawdopodobnie od zle wprowadzonego hasla, bo wlasnie sprawdzilem.
#11
wroce do domu sprawdze. ale na 99.9 haslo jest dobrze.

Edit. pasy były dobre. po prostu kilka razy i działa.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)