Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loot i ucieczka
#1
Mam taki problem że gdy ustawiam cały skrypt wszystko pięknie lata ale nie zbiera golda ;/. nie zawsze sie tak dzieje ... wczoraj ustawiłem Knight na własnym skrypcie i zbierał wszystko ładnie ale dziś już palek nie zbiera mi złota;;/ próbowałem nawet przekopiować waypointy do tego zapisu co mi zbierało na Knight ale nadal nie zbiera ;/ pomocy. a i mam jeszcze pytanie czy można zrobić tak aby nasza postać uciekała gdy ktoś nas zaatakuje (inny player)
#2
sa wprowadzone nowe dedy i bbot ich nie otwiera, trzeba poczekac.
#3
Może masz źle lootera ustawionego? gold coin dodaj do Bacpack 1
#4
próbowałem ściągać inny skrypt działający poprawnie i podmienić tylko listę waypoint i killer ale i tak nic to nie daje ;/
@up2 nie sadzę aby cyclopy miały nowe dedy skoro bot je otwiera wyjada mięso zabiera palce cyklopa i zostawia tylko golda
@edit właśnie ustawiłem ten sam skrypt i działa ... wczoraj nie działał a dziś działa ... magia
#5
Wszystko działa, tylko looter często odpierdala jakieś wałki.
Jeżeli otworzysz jakieś ciało, zanim otworzysz wszystkie bpki, to ciało zostanie potraktowane jako backpack. Wtedy musisz zamknąć plecak i otworzyć go ponownie, by móc go oznaczyć jego rzeczywistą cyfrą w looted items.
#6
mi tam działa.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)