Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie dziala slime trainer (zacina sie)
#1
Kupilem dzisiaj bota zeby nim skillowac na slimach.
Po ściągnięciu od razu wszedłem do zakładki Trainer
Zaznaczyłem matke, i wlaczylem slime training.
Gdy zobaczylem, ze gdy jest zaznaczony target range na 9 , bot zaznacza potwora ktorego nie ma przy mnie ( stoi 2sqm dalej, nie ma mozliwosci dojscia do niego gdyz stoi przy mnie inny slim)
Nie wiem co mam zrobic zeby zaznaczal tego slima ktory stoi przy mnie,a niet ego co jest dalej.
#2
Zmniejsz target range.
#3
Ziomek probowalem wszystkiego, ale byl po prostu bug i musialem sciagnac nowsza wersje. widze, ze jestes aktywny tutaj to trzymaj reputa, moze dostaniesz darmowego bota ;d
#4
U mnie problem wygląda tak.

Range Targer ustawiam na 1 SQM to nie atakuje nic... A jeżeli ustawie na 2 SQM to atakuje ale jak inny summon zastawi dojście zaznaczonemu to troche lipa bo Summon który jest zaznaczony to odchodzi częśto.
#5
Nitus miałem dokładnie to samo Smile wejdź na bbota tam gdzie jest do ściągnięcia i pobierz BBot Beta Version 8.2
7-Zip Download (1.286 MB)

masz na samym dole tej ramki Smile
#6
(12-19-2012, 08:38 PM)Mefix Wrote: Nitus miałem dokładnie to samo Smile wejdź na bbota tam gdzie jest do ściągnięcia i pobierz BBot Beta Version 8.2
7-Zip Download (1.286 MB)

masz na samym dole tej ramki Smile


Dzięki Wielie Mefix Smile)
#7
jak ustawić w nowej wersji bbota target range 1 czy to jest automatycznie wbudowane w Trainera ! ?

Dacie mi gwarancje że jak stoje sobie tak
[Image: 02685657285625931261.jpg]

to nie zatakuje mi slima ktory stoi 2sqm przedemna i nie podejdzie do niego??
kto wie moze matka zmieni pozycje
#8
Czy nie możesz sam tego sprawdzić ? , jeżeli matka zmieni pozycje to i tak chyba powinien atakować summony a jeżeli nie to albo coś źle robisz albo jest to jeszcze nie dopracowane
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)