Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykrywalność bota i mc
#1
Orientuje sie ktoś ja kteraz bbot stoi z wykrywalnością? Słyszałem, że było troche banów.

ps. Co z MC? ten wbudowany w bota jest bezpieczny?
#2
zaden bot nie daje 100% pewnosci. nawet ten ibot. ludzie ktorzy go uzywaja potrafia nie grac 20dni bo sie martwia, ze bana dostana. a niektorzy na ibocie kreca tyle kasy, ze w tydzien mogli by kupic 300+ lvle i dalej bocic. dzienne zarobki niektorych botterow wynosza ponad 6kk dziennie. 1kk-30zl. wiec nawet jak dostanie bana to i tak ma duzo kasy. ale zapomnialem drogi guwniaku. ty masz 10 lvl i boisz sie o swoje konto. nie uzywaj botow. to nie dla kogos, kto zadaje takie pytania.
#3
z pewnoscia... bot jest dla kazdego kto chce z niego korzystac takze mogles darowac sobie ostatnie zdanie.
#4
(03-19-2013, 05:35 AM)jogus16 Wrote: zaden bot nie daje 100% pewnosci. nawet ten ibot. ludzie ktorzy go uzywaja potrafia nie grac 20dni bo sie martwia, ze bana dostana. a niektorzy na ibocie kreca tyle kasy, ze w tydzien mogli by kupic 300+ lvle i dalej bocic. dzienne zarobki niektorych botterow wynosza ponad 6kk dziennie. 1kk-30zl. wiec nawet jak dostanie bana to i tak ma duzo kasy. ale zapomnialem drogi guwniaku. ty masz 10 lvl i boisz sie o swoje konto. nie uzywaj botow. to nie dla kogos, kto zadaje takie pytania.
robią z jednego ip?
#5
Słyszałem o mc które korzystają z drugiego konta użytkownika na komputerze i wtedy co kto udowodni że to brat na drugim kompie nie gra.
Myśle że mc jest bezpieczne. Zdarzają się sporadyczne przypadki 2-3 banów na rok Tongue Nie masz dużo do stracenia ;p

Kiedyś miałem taką sytuacje jak jeszcze miałem IP osiedlowe, wbiłem na serwer Cs'a kumpla i z racji wspólnego ip miałem dostęp do Rcona serwera (głupota kumpla który nie zabezpieczył serwera) Smile))
#6
te bany to jest losowanie Smile ja dostałem na 1 charze bana za bota na którym ani razu nie był bot odpalony Tongue smieszne to było ale ok nawet nie próbowałem sie usprawiedliwiać dla cipsoftu bo to tylko 80 lvl Tongue juz mam kolejne takie 4 chary i bana zadnego nie dostałem Big Grin jeszcze~~ Big Grin
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)