Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy to problem z botem ?
#1
mam taki problem jak stawiam bota na noc, rano sprawdzam i czytam komunikat (komputer się zresetował i wyskakuje komunikat z biosu)"system not found" to nie przypadek sprawdzalem dzieje się tak na dwóch laptopach i jednym stacionarnym komputerze. czy to jest sprawka bota? miał ktoś kiedyś podobny problem ? jak temu zaradzic ?
#2
Nie miałem takiej sytuacji;>
Wydaje mi się, że może usunąłeś jakiś plik z folderu "system32" (zazwyczaj znajduje się on C->program files), jeżeli tak, to spróbuj przywrócić stan komputera z dnia, w którym tak się jeszcze nie działo lub sformatować kompa.
To co napisałem nie musi być prawdą, bo nie znam się na tym za bardzo...

Pozdrawiam ;]
#3
lol propsy dla ciebie : D program taki jak bot nie ma funkcji ingerencji w pliki uzytkownika (jest tylko odczyt i zapis) a komunikat "system not found" jest prosty Big Grin sa 2 opcje, albo sam przypadkiem usunales cos z systemu albo masz uszkodzony dysk i pliki ci sie same uszkodzily w wyniku np. braku pradu (tez tak kiedys mialem - dysk do wymiany lub wylacz buforowanie plikow na dysku)
#4
To na pewno nie ma nic wspolnego z BBotem.
Czy na wszystkich komputerach jest zainstalowany ten sam system system? Ta sama wersja? I z tego samego nosnika?
#5
polecam forum systemclinic.pl Tam możesz otrzymać fachową pomoc dotyczącą systemu !
BBot nie może powodować takich problemów
#6
w laptopie mozesz miec ustawione automatyczne wylaczenie, ale resetowanie mi sie nie zdarzyło Big Grin

co do stacjonarki nie mam pomyslu.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)