Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wkurwienie
#1
juz mnie zaczyna bardzo mocno wkurwiac ten bot ! jest dobry ale tworca jest pierdolniety, mam neostrade dzisiaj net zmulal i resetowarem ruter to pierdolone gowno wjebalo mi anty share bana no kurwa mac ... jeszcze do tego pod preveiwy nie ma bota ... co za gowno Big Grin
#2
jak masz uwagi to napisz je do twórcy bbota albo kogoś kto mu o tym powie. a nie spamujesz.... nie płacz.
#3
twoj net twoj problem, prosta sprawa ??
#4
Kultury trochę człowieku , to wasza wina jeżeli poszliście na serwery z 2x exp bo tam jest lepiej no to nie płakać a co do twojego internetu podam Ci taki przykład mój kolega mieszka poza miastem i miał do wyboru neostradę bo inne firmy nie obejmowały tego obszaru to wolał siedzieć bez internetu niż mieć neostradę
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#5
ze tak powiem slyszalem o przypadkach grania w tibie przez pakiet w telefonie Smile ip bedziesz miec stale i taki sam internet Smile
#6
A nie wiecie czy ibot i xenobot albo redbot mają takie same zabezpieczenia ?? czy jedna osoba kupi i 10 może korzystać ?
ile kosztują tamte boty.
Polityka Bmega jest coraz gorsza !
#7
Kajtek też już to widziałem hah , seppuku tak mają , ale są ludzie którzy crackują Ibota i sprzedają za gp
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#8
(03-24-2013, 06:55 PM)Palladynek Wrote: Kajtek też już to widziałem hah , seppuku tak mają , ale są ludzie którzy crackują Ibota i sprzedają za gp

Zapewniam, ze nikt nie crackuje ibota, ale wymysliles.
Niektorzy sprzedaja bota za gp owczesniej kupionego za realne pieniadze.

(03-24-2013, 06:51 PM)seppuku Wrote: A nie wiecie czy ibot i xenobot albo redbot mają takie same zabezpieczenia ?? czy jedna osoba kupi i 10 może korzystać ?
ile kosztują tamte boty.
Polityka Bmega jest coraz gorsza !
Zabezpieczenie polega na "hardware fingerprint". Jeden komputer - jedna licencja, ktora jest przypisana do konkretnego sprzetu. Co jakis czas mozna do licencji przypisac inny HF usuwajac poprzedni, raz na tydzien lub raz na miesiac - nie pamietam dokladnie.

Sugerowalbym nie reklamowac innych botow na forum BBota.
#9
Tak , ja się pomyliłem sprzedają licencje nie cracki mój błąd
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#10
(03-24-2013, 06:51 PM)seppuku Wrote: A nie wiecie czy ibot i xenobot albo redbot mają takie same zabezpieczenia ?? czy jedna osoba kupi i 10 może korzystać ?
ile kosztują tamte boty.
Polityka Bmega jest coraz gorsza !

amatorzy Sad

kup ibota to sie dowiesz jaka tam jest polityka.

zalogujesz sie na innym ip i poleci twoj czas premium :**


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)