Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbojnicy - czyli gracze połączeni bbotem.
#21
Devas to Ty mowisz skilluje aka siedze w dp gram 3 mc mam 20 lvl?

zalosne o/
#22
troche nie ogarniam co ty wyskrobałeś w tym poscie Wink

maja 20 lvl bo zaczynaja,a gra recznie nie jest az tak przyjemne i owocna w postaci lvl. Weź sobie np moj przyklad iz mam tam 10 lvl bo mi sie nie chce grac recznie.
#23
(04-11-2013, 03:00 PM)Zimovsky Wrote: Devas to Ty mowisz skilluje aka siedze w dp gram 3 mc mam 20 lvl?

zalosne o/

Zimovsky aka wydaje rl kase na cc z allegro siedze po 15/24 na kompie w 30 dni na pacc wbiłem 48 lvl, tak to mówię ja - Devas.

@Nawet jeśli? ch** Ci do tego, jak gram, co robie Wink Taki z Ciebie ogar, że o najprostsze funkcje bbota się mnie pytałeś.
Żałosne jest Twoje "hejterskie" podejście do innych, udawanie "kozaka". Lecz prawda jest taka, że niewiele potrafisz Wink

Kajtuś,Przetłumaczę Ci z gimbusiarskiego na język polski Wink

Dałem mu mój nick na azurze Wink potem zrobiłem nowego knighta i skillowałem nim cały czas lub zmulałem w dp, grając w H/L.

Pozdro&poćwicz Wink
#24
pozdrozesraj się gL
#25
(04-12-2013, 02:32 PM)Zimovsky Wrote: pozdrozesraj się gL

Wypowiedź adekwatna do poziomu inteligencji Wink
#26
Panowie na prawde szkoda nerwów dla dzieci, które dopiero przekraczają progi gimnazjum i nie potrafią normalnie rozmawiać. Naprawde szkoda nerwów
#27
Trzeba walczyć z gimbusami, to oni będą tworzyć przyszłość PolskiBig Grin

co z tematem? słyszałem że na aldore się przenoszą...
#28
dokładnie, gramy teraz aldore Wink
wybranie pandorii to był strzał w stope
#29
Zal mi was i tak naprawde nie nadajecie sie do gry nigdzie, poniewaz jeszcze dobrze nie wbiliscie 20lvli na pandori a przestraszyliscie sie jak 3 osoby z 200+ do was napisaly, wydaje mi sie ze gra z wami to waste czasu...

Moje zdanie, nie polecam.
#30
(04-12-2013, 11:04 PM)devas Wrote: Trzeba walczyć z gimbusami, to oni będą tworzyć przyszłość PolskiBig Grin

co z tematem? słyszałem że na aldore się przenoszą...

tez sie dowiedzialem i zwatpilem z robienia nowego chara Smile
#31
podejzewam ze z 35osob zrobi sie z 10 max, z czego 6-7magow i nic nie zdzialaja Wink
#32
niby bylo 35 osob a gralo z 15 pozatym jaki sens grac i padac od xxxx charow glori victis ktorzy co chwile przychodzili i zabijali kogos ? szkoda ci 15 lvl jaki wbiles to expij dalej a na aldore nie musisz przychodzic nikt nie oczekuje od cb łaski
#33
Panowie, Chu*a wiecie jaka jest sytuacja na Pandorii a Pierdo*licie, Na chu*j grac na servie gdzie GV ma po kilka, kilkanaście noob charów, nie maja wojny i co za tym idzie nie maja co robić z fragami. Poza tym sami przyznali ze oni nie chcą nikogo nowego na servie i wpadali po nas 24/7 jeden noob char za drugim Wink, na Aldorze mamy "plecy" do tego każdy dostaje coś na start. Gdybyście używali w minimalnym stopniu waszych pustych głów zrozumieli byście. Poza tym Pandoria to "umarły" świat, nawet nie ma z kim handlować, a na Aldorze jest odwrotnie. Dzięki temu przeniesieniu dowiedzieliśmy się kto tak naprawdę z teamu jest ogarnięty i nie płacze ze musi zostawić 20 lvl , a kto jest dzieciakiem dla którego 20 lvl to całe jego życie. W gildii było około 30 osób z czego stale online było z 8 max, na ich miejsce przyjdą nowi.
#34
uwazasz ze jezeli ktos nie widzi sensu przenosic sie to odrazu placze? wlasnie ja naklanialem ludzi do grania i walki bo dlamnie nie jest waste pasc na 15lvlu

a co do pandori odrazu mowilem ze to dead server ale jezeli podejmu je sie decyzje szybko i pochopnie to tak jest
#35
Wiesz, widząc pewne osoby które płakały mi na priv na Pandori ze muszą zostawić lov lvl to żal dupę ściskał, nie mówię że wszyscy płaczą ale większość. Co do Pandori fakt źle podjęta decyzja, przypomnę Ci też że server wybrało kilka osób. Dlatego teraz podczas wyboru servera dokonaliśmy starannej selekcji, ponadto jeden z członków gildi ma na Aldorze 80+ ek, więc ze startem nie mamy najmniejszego problemu.
#36
(04-13-2013, 07:50 AM)buska Wrote: Zal mi was i tak naprawde nie nadajecie sie do gry nigdzie, poniewaz jeszcze dobrze nie wbiliscie 20lvli na pandori a przestraszyliscie sie jak 3 osoby z 200+ do was napisaly, wydaje mi sie ze gra z wami to waste czasu...

Moje zdanie, nie polecam.

sama prawda pjona !
padaja od 200 lvl spada im 2% lvla a płaczą i tak o/
#37
Powiem tak, szkoda komentować waszej głupoty dzieci, pogadamy za parę lat jak dorośniecie. Zegnam Wink
#38
powiem tak Ty miałeś nick Kropek czy Sio Haii? haha

btw jak jesteś taki stary to wspolczuje Twojej rodzinie takiego no life dzieci juz uczysz w to grac?
#39
Ja nie będę tego komentować, po prostu powiem tak - buska i zimovski, ja nikogo do gry nie nakłaniam, jak coś się nie podoba to wypierdalaj a nie smuty ciśniesz na forum ;)


--kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#40
To są Ci dwaj co padli po razie i się popłakali, za czeli ciskać na wszystkich Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)