Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Update 9.84] Złe wieści.
#1
Nowy Tibia patch zmienił kilka struktur wewnętrznych.Nowe struktury są trochę trudne do odwrócenia i może potrwać trochę dłużej niż zwykle.


Starałem się troche samemu to tłumaczyć i troche używałem tłumacza. Ale wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam.
#2
(04-05-2013, 02:43 AM)Asimov Wrote:
Nowy Tibia patch zmienił kilka struktur wewnętrznych.Nowe struktury są trochę trudne do odwrócenia i może potrwać trochę dłużej niż zwykle.


Starałem się troche samemu to tłumaczyć i troche używałem tłumacza. Ale wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam.

Dobrze byloby znac date i godzine :p
#3
A zwykle ile to trwało?
#4
2-3 dni.
#5
gdzies cos widzialem, ze wersja dziala tyle ze nie otwiera dead'ow potworow, czy to prawda ? ja zaraz lookne ;p
#6
(04-05-2013, 08:09 AM)pusiak1990 Wrote: gdzies cos widzialem, ze wersja dziala tyle ze nie otwiera dead'ow potworow, czy to prawda ? ja zaraz lookne ;p

nie niedziala
#7
ahhh, no to recznie, najgorzej jest sie przyzwyczaic xD ja juz mam to za soba ;D wiec 2 dni wytrzymam
#8
dzisiaj zakupiłem pierwszy raz tego bota niedziała mi przez update ?
ps nie hejtujcie mnie nie grałem w tibie rok i wczoraj mnie naszło żeby znowu pograć więc postanowiłem kupić bota do pomocy Smile
#9
Tak, trzeba czekać na nową wersję Wink
#10
to ładnie się wkopałem Big GrinBig Grin ile trzeba czekać na nową wersję ?
#11
(04-05-2013, 01:10 AM)MegaNo0body Wrote: Well, I was thinking that this update would take 3 - 5 days and fortunately I was wrong, tomorrow I should be releasing the bot version with 9.84 support, and for preview on sunday.

co oznacza, że pomylił się, ponieważ myślał, że update potrwa 3 - 5 dni. jutro bądź dzisiaj(nie wiem dokładnie, posta napisał o 1 rano + czas forum źle ustawiony więc pewnie kilka godzin różnicy) doda bota dla wersji 9.84. a dla preview worlds czyli aurora i aurera doda w sobote.
#12
Możliwe ze może potrwać dłużej niż 2-3 dni, na to też się trzeba przygotować zawsze cip mógł coś zrobić by utrudnić życie ;/


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)