Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie
#1
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem bbota i chciałbym się dowiedzieć czy jest taka opcja żeby mój bot np o danej godzinie stanął w miejscu i się wylogował i wyłączył komputer albo po wbiciu danego lvl ???
#2
Napewno jest takie coś, że jak skończy Ci się np sd do xxx, to wychodzi i daję loga, ale komputera Ci nie wyłączy przecież to bot do tibi.
#3
Nie pytałem o SD. Czytałem gdzieś że jest taka opcja tylko że nikt nie opisał jak to zrobić.
#4
to jest w protectorze, banalne do ustawienia. jak bedzie update to wlacz bota wejdz w protector i tam wszystko masz opisane mozesz np ustawic ze jak bedzie mial 14h staminy to daje loga lub wylacza kompa, tylko pamietaj, ze to sie ustawia w minutach czyli np dla 14h jest to 840min

i takie nie zwiazane z tematem prosba nie udzielaj sie w sekcji angielskiej poniewaz tylko sie kompromitujesz, twoje zdanie przetlumaczone na pl - "kiedy bedzie to bot" , "czas premium uplywa i bot nie ma..."
#5
Okej dzięki wielkie za pomoc Big Grin a powiedz mi można tak z LvL zrobić ? i żeby pc się wyłączył jeszcze ?
#6
z tych opcji dostepnych w protectorze nie mozna ustawic zeby po wbiciu lvl dal loga. ale jak najbardziej mozna ustawic zeby wylaczyl kompa
#7
a jak się nazywa to opcja ? nie orientujesz się?
#8
shutdown pc
#9
Dzięki ; )


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)