Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbot
#1
Kiedy wejdzie ten Bbot pod tibie 9.84? Przez to leca mi tylko dni licencji Bbota. Juz troche czasu minelo od update to dawno powinno byc....
#2
Czekaj. Dni Ci zwróci nie bój się. Czytaj główny wątek.
#3
Właśnie nic nie wiadomo wczoraj coś pisał Mega "Working on the version, I'll not be able to release today, too much to do yet. " no i tyle ;/
#4
No nic, trzeba dalej czekać, a myślałem że na weekend bedzie bot już :/ boże dziś wieczorkiem będzie
#5
mnie tam dni bbota nie interesuja tani jest ale pacc leci .. ; ( troche przesada ze jeszcze go nie ma ;<
#6
wlasnie pacc to najwiekszy bol Tongue
jako polaczek-biedaczek lacze sie z wami w cierpieniu ;<
#7
@Signed

Ja trace dziennie 600k+ profitu oraz pacc, nie wydaje mi sie zemy ktos mi to zwrocil Smile

Edit:
Konkurencja (MageBot) + TibiaCast, juz capaja takze moze trzeba odezwac sie do kolegi po fachu po source ?
#8
(04-06-2013, 11:04 AM)buska Wrote: @Signed

Ja trace dziennie 600k+ profitu oraz pacc, nie wydaje mi sie zemy ktos mi to zwrocil Smile

Edit:
Konkurencja (MageBot) + TibiaCast, juz capaja takze moze trzeba odezwac sie do kolegi po fachu po source ?

Na czym masz taki duży profit ?
#9
gdybym zarabial 600k dziennie to bym nawet o tego pacca nie marudzil Big GrinBig Grin
#10
a no mam ale sie nie chwale bo ostatnio jak dodalem jeden z moich skryptow to po 5osob biegalo mi na respie moim skryptem, 250sciagniec a tylko 14cie repow takze to nie zbyt dobry interes

a no mam 600k ale mam tez wojne na servie i sorca ktorego nie puszcze na bbocie a wiec jego utrzymac tez trzeba

pozatym bbot bardzo zjada uzycie procka i przy paru mc sa juz lagi i niewiem czy go nie bd trzeba zmienic


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)