Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skilowanie Palkiem
#1
Siemka. Powiecie mi jak ustawić żeby bot mi skilował palkiem na rotwormach i wracał do depo do small stony gdy się kończą ?
#2
Bot nie ma możliwości wyciągania itemów z dp.
#3
To jak ustawić żeby mi kupywał w takim razie te small stony gdy jest ich np 5 w ręce ?
#4
Bot nie kupi Ci kamieni bo nie ma ich do kupienia poprzez sklep tylko przez market :/
#5
CZyli palka ręcznie trzeba ;/ ?
#6
Niestety kamienie musisz wyciagac recznie :/
#7
Jaki masz lvl
może dobrym pomysłem jest ustawienie go na full defense na goblinach ab??
zależy jaki lvl i skill
to nie jest tak że trzeba recznie tylko poprostu co jakiś czas trzeba uzupełniać kamienie
#8
No tez o tym myślałem ale właśnie trzeba mieć level a na wyższym lvlu to już musiał bym schodzić na rotwormy tam bo gobliny szybko uwale. Potrzebny też jest cap żeby dużo mieć ich przy sobie żebym nie miał pustych rąk i przydał by się skrypt na zakładanie kamyczków z bp do łapki Smile

A gdyby wracał do depo i w loot mu ustawić small stones to nie wyciągał by mi ich do bp ? a potem jakiś skrypt ogarnąć na przekłądanie z bp do łapy Smile ?
#9
Jak ustawisz kamienie w loot to będzie je wkładał, a nie wyciągał.

Macro na kamienie do łapy:
Self.Equip.LeftHand(1781)
#10
No tak ale jak sam znosiłem itemy do dp gdy bociłem to mi wyciągałitemy z dp ktore mialem zaznaczone w loot
#11
Tak, ale gdy bot DZIALA SAM i w cavebocie aktywuje sie DEPOSITER to nic z depo nie wyjdzie. Jak podchodzisz ręcznie do dp bez depositera to bot traktuje to jak mooba i wyciąga z niego itemy które z niego spadły (kamienie). Moża by pokombinować z macrami żeby bot podchodził do dp i przez konkretne macro otwierał dp, póżniej pojemnik i na końcu brał kamienie, ale to tylko teoria. Spróbuje to zrobić ale musisz mi dać czas. Jeśli sie uda to napisze PW.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)