Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy "Pick"
#1
Witam Blush Mam mały problem. Ponieważ nie potrafię ustawić Bbota, aby wykopywał dziurę za pomocą picka. Dzięki z góry Tongue
#2
Wlaczasz bota i stajesz obok miejsca dziury ktora ma wykopac bota potem w cavebocie bierzesz >add>map toll> potem w parametr wpisujesz w targetid>wpisujesz id tej dziury(np 127 nie wiem gdzie ona jest to ci nie powiem za bardzo) potem w >UsedID > (wpisujesz id picka)
i potem w positon x y z wpisujesz id np w x 23456 w y 23457 a w z 7
To maja byc id twojej pozycji te x y z


Pomoglem daj reputa
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#3
Coś mi nie działa ; /

tu poniżej zamieściłem screenshot, którą dziurę chce otworzyć. Znajdziemy ją w Thais north trolle, droga na Grorlama.

http://imageshack.us/photo/my-images/7/dziuraby.png/
#4
stajesz obok mniejsca gdzie ma wykopac dziure dodajesz fixed point w cavebocie potem robisz map tool jak to ci wyzej napisano z wyjatkiem tego ze pozycja ktora masz wpisac ma byc pozycja gdzie ma uzyc pick a nie gdzie stoisz pozycja gdzie stoisz sama sie ustawia na poczatku tak jak w przypadku pointa zreszta to malo istotne wazne jest zebys dodal fixed bo bez tego postac czasami moze stawac na miejscu dziury i tyle
#5
ehh wrzuc fragment cavebota.
#6
Dalej nie działa ... mógł ktoś my wkleić ss map tolla jak to zrobić ?
#7
Dziś wieczorem postaram Ci się wkleić wpt jak to zrobić o ile pamiętam jak to było. Też mi się niedługo przyda na skrypt.
#8
Czekam Smile
#9
Zeby nie bylo ze dales reputa i po pomocy, dzis nie dam rady ale jutro to zrobie jak nie zapomne.

Masz tutaj używanie picka z dwoma wpt przed i po użyciu picka. Myślę że Ci pomogłem Wink myślałem że nie zdąże a jednak ;p. Proszę Cie jeśli możesz abyś mi wysłał na pw skrypt jeśli możesz jak go skończysz. Jestem pewny że działa bo 3x sprawdzałem. Pozdrowienia i miłego bocenia.
A i jescze tu masz same wpt:
Droga na resp (z thais na tomb)
Fixed (32380 32079 10)
MapTool (32379 32079 10:Target: 355 Use: 3456 Pos: 32380 32078 10)
Droga do depo(z tombów do dp)
Fixed (32377 32055 11)
MapTool (32376 32056 11:Target: 355 Use: 3456 Pos: 32377 32056 11)
Wink)


Attached Files
.bbot   droga do depo z expa.bbot (Size: 3.02 KB / Downloads: 25)
.bbot   droga na resp.bbot (Size: 3 KB / Downloads: 21)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)