Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bbot skillowanie
#1
witam, mam pytanie jak mam zaradzić gdy bot odznacza mi target np bije go przez 30 sek i go pozniej gubi... nie da się tak skillować..
#2
też sie z tym borykałem aż wpadłem na pomysł zaznaczenia w zakładce WarBots: funkcji LOCK TARGET
#3
gdy to aktywuje to nie zgubi targetu?
#4
(04-18-2013, 09:16 PM)Kaap Wrote: gdy to aktywuje to nie zgubi targetu?

no to wlasnie po to abys nie zgubil targetu masz to zaznaczyc. wytestuj a sie dowiesz Smile
#5
Lock targer w war tools lub zakładka (w tibi) option , general , odznacz auto chase off i daj follow w grze Wink
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#6
Widze glupoty piszecie -- to ze zaznaczy lock target to nie onacza ze jak monk czy jakis inny mob bedzie mial red hp to przestanie atakowac -.- a mu chodzi o skilanie nie o trzymanie targetu

Jak narazie to training mode jest niedopracowanie i nikt nie moze sie z tym uporac poczekaj jakis czas albo zaloz temat i napisz do Mega zeby to ogarnal..


Pomoglem DAJ REPUTA BEDZIESZ PIERWSZY 11111
#7
(04-18-2013, 11:33 PM)przemcio17__17 Wrote: Widze glupoty piszecie -- to ze zaznaczy lock target to nie onacza ze jak monk czy jakis inny mob bedzie mial red hp to przestanie atakowac -.- a mu chodzi o skilanie nie o trzymanie targetu

Jak narazie to training mode jest niedopracowanie i nikt nie moze sie z tym uporac poczekaj jakis czas albo zaloz temat i napisz do Mega zeby to ogarnal..


Pomoglem DAJ REPUTA BEDZIESZ PIERWSZY 11111
jemu nie chodzi o red hp ? tylko ze wbije i sie prawdopodobnie nie wbija przez to "30 sek" i bot zmienia targeta normalka zawsze tak bylo ze jak sie nei wbija przez jakis czas to przeskakuje na inne...
#8
Tylko że jak mu zaznaczy np slima który nie stoi przy nim, to target będzie cały czas trzymał, więc skill nie będzie szedł
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#9
#seppuku Dziękuje Ci działa poprawnie, o to wlasnie mi chodzilo dziekuje, do zamknięcia Wink
#10
Witam!
Jeszcze przed wczoraj w nocy tj. przed aktualizacją bbota do wersji 12.1 skillowałem na rotwormach za pomoca opcji 'Trainer' w trybie Slim Training. Jak sami wiecie w tym trybie po kliknięciu refresh trainers zaznaczamy 'matkę slima' i bot powinien atakować wszystkie pozostałe potworki prócz zaznaczonego. Wszystko ok, nocka przeskillowana.
Jednak teraz po aktualizacji bota, ustawiam go tak samo jak wcześniej, jednak bez skutku. Kolo 'matki slima' pojawia się tylko napis 'Trainer', ale bot nie atakuje żadnego potworka. Czy to jakiś błąd bbota czy może ja coś robię nie tak ? Czy przydarzyła się komuś podobna sytuacja? Prosze o pomoc. Z góry dzięki. Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)