Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot 12.1
#1
Moze sie ktos wypowiedziec czy dobrze smiga ta wersja ?? i jakie ma bledy ??
#2
Mi nie działa drop empty vials. Więcej błędów na razie nie zauważyłem.
#3
Nie chcę zapeszać, ale chyba wszystko ok.
#4
O dziwo już 3h biega i żadnych problemów. Oprócz viali.
#5
Viale wyrzucają się od 1-50 losowo po to aby nie bło że używasz bota. Po prostu wyrzuci Ci viale gdy masz ich maks 50 ale w losowych liczbach (5,30,21 itd w zakresie 1-50)
Opcja bardzo fajna lecz na małym lvlu może być kłopot.
#6
zioom8 dzięki, nie wiedziałem, martwiłem się już Wink)

Rep leci.
#7
witam a ja mam problem z tym macro mi nie dziala wam to dziala?
#Minimo
de
Mana
MinMana:=150
#Maximo
de
Mana
MaxMana:=200
Self.Mana()<!MinMana! [MinMana]
Self.Equip.Boots(6529)
exit
{MinMana}
Self.Mana()>!MaxMana! [MaxMana]
Self.Equip.Boots(3552)
exit
{MaxMana
wczesniej normlanie dzialalo teraz lipa nie ruszy w zadna strone -.-
#8
killer sie troszke zmienil mianowicie potworki ktore raz zaznaczyl i je odznaczyl juz potem znowu nie zaznaczy tak jak to bylo kiedys i mozna pasc od nich czasami w takich miejscach gdzie malo sqm i to tyle chyba
#9
mi na slime training nie zaznacza targetu w ogole .. przez co nie mogę skillować. Byłbym wdzięczny gdyby mógł to ktoś sprawdzić u siebie. Wink
#10
MIaleś ktoś problem z errorem: Aplikacja nie zostala poprawnie zainicjowana ?? czemu tylko ja tak mam. czegoś mi brakuje na kompie ?/??
#11
Mi się zaczęły skrypty wieszać i piszę "there not way" wcześniej śmigały bez zarzutu , nie mam pojęcia czym jest to powodowane ; /
#12
(04-19-2013, 08:35 PM)zaksiu1910 Wrote: mi na slime training nie zaznacza targetu w ogole .. przez co nie mogę skillować. Byłbym wdzięczny gdyby mógł to ktoś sprawdzić u siebie. Wink

w killerze wpisz slima ;p tylko zaznacz w trainingu matke slimow , bo tak to ci ja zajebie i taskera ustaw zeby dawal esc co jakis czas bo sie zawisze i ktoregos dlaej zaznacza ;p

(04-20-2013, 12:49 PM)seppuku Wrote: MIaleś ktoś problem z errorem: Aplikacja nie zostala poprawnie zainicjowana ?? czemu tylko ja tak mam. czegoś mi brakuje na kompie ?/??

zainstaluj .net freamwork 3,5 ; ) od razu bd dzialac ( takie wymaganie bota )


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)