Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z lootowaniem
#1
Witam, otóż mam coś takiego, że jak juz zapisze skrypta z lootowaniem a chce pozniej coś dodać do lootingu to nie wyświetlami się lista po lewej stronie z itemami do dodania, no cóż nie mogę sobie z tym dać rady. Za rozwiązanie leci reput Wink
#2
wystarczy wpisac nazwe itema po lewej stronie, ta lista jest dla picu ogolnie bo nizej sobie wpisujesz nazwe i sie wyswietla konkretny item.
#3
(04-21-2013, 02:51 PM)Kajtek Wrote: wystarczy wpisac nazwe itema po lewej stronie, ta lista jest dla picu ogolnie bo nizej sobie wpisujesz nazwe i sie wyswietla konkretny item.

no ale i tak jak wpisuje tam dany item to mi go nie wyświetla po ponownym uruchomieniu skryptu uprzednio zapisanego. Jak wpisuje item i nie wyświetla go i daje loot to go nie dodaje tylko sie tak jakby odświeża ta tabela z itemami wcześniej zapisanymi ;p troche zagmatwanie zapisane ale prościej sie chyba nie dało Big Grin
#4
dlatego iz po wpisaniu itemu masz nacisnac enter.
#5
(04-21-2013, 03:20 PM)Kajtek Wrote: dlatego iz po wpisaniu itemu masz nacisnac enter.

no uf jakżetobyło trudne Big Grin dzięki stary leci rep
#6
Hej. Mam inne pytanie. Mam dodane itemy ale nie wiem dlaczego bot przerzuca mi złoto z Plecaka na kasę do main BP a kiedy main BP jest pełny zamyka BP z kasą.
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#7
nie ogarniam :d
#8
Źle mi lotuje. Jak ustawić gdzie co ma być wrzucane? mam niby wybór plecaków ale wtedy wszystkie itemy mi wali od 1
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#9
wrzuc ss'a z ustawieniam loota, bo ja nic nie rozumiem co ty piszesz :/ jest juz 20,a chyba za duzo wypiłem.
#10
[Image: 3089b8a5-eee8-4a63-85f8-84d3bc66180c_zpsb0728810.jpg]
Wywala mi kasę z brokatowego bp do MAIN i później zamyka
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#11
wiekszej rozdzielczosci nie dalo sie ustawic ??

po 1. ustaw w basic functions "open backpack" i zamknij bp, daj botowi je otworzyc.
2. jak sam widzisz nie ustawiłeś nawet gdzie ma to zbierać i wszystko jest ustawione na 1 bp.
3. jak juz otworza ci sie plecaki bedziesz mogl ladnie wybrac gdzie ma wkladac poszczegolne itemy. Sat bp <--- tym sie ustawia.

...porazka.
#12
Otwiera mi BP ale zaraz zamyka Brokatowy.

Porażka?? To mój pierwszy skrtypt. Uczę się nie jestem tak doświadczony jak ty.
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#13
Spokojnie Kajtek za duzo %% wychylił i brzydko pisze posty !

Teraz jak masz lootera klikasz na GOLD COIN i zaznaczasz na dole zeby był backpack 2
( WAŻNE !!! = żeby w czasie ustawiania lootera miał otwarte tylko te dwa plecaki main piewszy i brokatowy drugi)
#14
jesteś w depo takze zostaw wszystkie smieci w depo... jak będziesz mieć puste plecaki to nie zostana zamkniete, proste ??
#15
Dobra ogarnąłem lootera. Miałem włonczoną opcje loot dlatego mi wywalało kasę do MAIN. Teraz muszę jakoś dodać drogę powrotną z expa oraz dodać depositera. Widziałem do tego poradnik. Jak coś nie będę wiedział to napiszę tutaj aby nie śmiecić.
Odemnie rep point dla obydwu.

Boot otwiera mi teraz wszystkie plecaki jak należy goold jest dodany do plecaka 2 Zaznaczona jest opcja open corps, oraz loot ale nie wrzuca nic do plecaka. Zostawia ciało z kasą
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)